موفقیت های شخصی

چگونه مانند افراد موفق فکر کنیم؟

7 شیوه ی طرز تفکر افراد موفق

اکثر مردم همیشه در حال پیدا کردن راهی برای بدست آوردن موفقیت هستند. با تغییر طرز تفکر خود می توانید زندگیتان را تغییر دهید و این را بدانید که هیچ وقت دیر نیست و همیشه زمان کافی برای یادگیری در اختیار دارید. داشتن تفکرات محدود سبب پیامد های ناخوشایندی برایتان می شود. نوع طرز تفکر شما قدرت شگفت انگیزی در زندگیتان دارد زیرا افکارتان بازتاب کننده ی احساسات و رفتارهایتان است. این را به یاد داشته باشید که افراد موفق به جای توجه بر روی  نقاط ضعف بر توانایی های خودشان تمرکز می کنند. در ادامه 7 شیوه ی طرز تفکر افراد موفق را مورد بررسی قرار می دهیم.

۱. تفکرات تان را پرورش دهید
اگر برخی اوقات احساس می کنید که در کارتان هیچ پیشرفتی ندارید و با انجام دادن هر کاری نمی توانید تغییری ایجاد کنید بدانید که با داشتن ذهن رشد کرده می توانید تغییراتی را در کار های سخت ایجاد کنید. بین باوری که ما را محدود می کند و باوری که باعث توانمندی ما می شود تفاوت بسیار زیادی وجود دارد. اگر به مهارت ها و توانایی های خود برای رسیدن به موفقیت های بزرگ باور دارید هر چیزی را که بخواهید می توانید بدست آورید.

۲. بدست آوردن ذهنیت فراوانی
یکی از ذهنیت هایی که باید از آن پرهیز کنید ذهنیت کمبود منابع است. جهان مملو از فراوانی است. داشتن طرز فکر و ذهنیت کمبود منابع  باعث به وجود آمدن نوعی پارانویا میشود که این مسئله باعث میشود تا زندگی شما با ترس همراه بشود.

حتما بخوانید:   7 مهارت "کنترل احساسات"

۳. از شکست ترسی نداشته باشید
یکی از دلیل های مهمی که باعث موفق نشدن بسیاری از افراد می شود ترس از شکست است و حتی این ترس باعث می شود که افراد کارهای جدیدی را شروع نکنند. اگر اولین قدم را برندارید نمی توانید به موفقیت برسید در حقیقت برای رسیدن به موفقیت باید در قدم اول شکست بخوریم.

۴. اهداف بلندمدت داشته باشید
قبل از تعیین اهداف کوتاه مدت خود اول اهداف بلندمدت آن موفقیت را یادداشت کنید. باید تصویر روشنی از آن چیزهایی که می خواهید داشته باشید این کار باعث می شود که شما جلوتر از رقیبان خود باشید.

۵. ریسک پذیر باشید
از خصوصیات شخصیتی تان برای ایجاد موقعیت های بهتر استفاده کنید و نگذارید که دیگران باعث سرکوب توانایی هایتان شوند. افرادی که خطر نمی کنند به احتمال کمتری به موفقیت می رسند ولی درمقابل افرادی که مبارزه طلب و ریسک پذیرتر هستند می توانند تغییرات بزرگی در دنیا ایجاد کنند. با مقاوت، استمرار و توانمندی موفقیت ایجاد می شود پس اگر می خواهید پیشرفت کنید باید از منطقه ی امن خود خارج شوید.

۶. از شهودتان کمک بگیرید
اکثر افراد زمانی که قصد انجام کاری را دارند همه ی جنبه های خوب و بد آن را درنظر می گیرند و خیلی خوب درمورد آن کار فکر می کنند اما بعضی مواقع زیاد فکر کردن سبب ایجاد شک وتردید در تصمیم گیری هایمان می شود. گاهی اوقات برای انتخاب راه درست می توانیم از شهودمان کمک بگیریم.

۷. دید مثبتی داشته باشید
طبق مطالعات انجام شده بین حس شادی و رسیدن به موفقیت رابطه ی مستقیمی وجود دارد پس هر کاری را که می خواهید شروع کنید آن را با حس مثبت انجام دهید و سعی کنید بخش مثبت هر چیزی را ببینید شکست هایتان را برای خودتان بزرگ نکنید تا بتوانید راحت تر بر آن غلبه کنید. دید مثبت نسبت به زندگی موفقیت های بیشتری را برایتان ایجاد می کند.

حتما بخوانید:   "خود خوری" چیست و راه های مقابله با آن !

برچسب ها
نمایش بیشتر

شیدا موسوی

کارشناس تولید محتوای وب سایت دقیقه(میلیونر خودساخته)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
SUBSCRIBE
Subscribe Now
Join our newsletter and get 30% off your next purchase
Get 30% OFF
sdfgkuhldfuk
Custom text
کتاب قدرت لحظه ها
کتاب قدرت لحظه ها
ارزش کتاب 39 دلار و شما رایگان دانلود کنید
دانلود رایگان کتاب برای کسانی که علاقه مند به توسعه کسب و کار و زدنگی خود هستند
Email
ارسال کتاب به ایمیل شما
Custom text
دانلود رایگان کتاب قدرت لحظه ها
چرا بعضی از تجربه ها تاثیرات فوق العاده ای دارند؟
دانلود
پرفروش ترن کتاب آمازون
پرفروش ترین کتاب آمازون
کتاب قدرت لحظه ها را همین حالا رایگان دانلود کنید
چرا بعضی از تجربه ها تاثیرات فوق العاده ای دارند؟
ارسال رایگان کتاب