Digital Marketingکسب‌و‌کار اینترنتی

بهترین راه های کسب درآمد از اینترنت

قسمت دوم

در قسمت دوم از این مقاله  به تکمیل و بررسی دیگر راه های کسب درآمد از اینترنت میپردازیم تا با طیف وسیع تری از این مشاغل آشنا شویم.

۱۰. راه اندازی یک startup «کسب کار نو پا»
فرصت ها، ایده ها و نیاز های زیادی وجود دارند که با بررسی آن ها و راه اندازی یک سرویس یا ابزاری آنلاین  می توانید به برطرف کردن یک نیاز پرتقاضا بپردازید با این کار قادر میشوید تا یک کسب و کار با ارزش و سود آور ایجاد کنید و به کسب درآمد از اینترنت بپردازید. البته لازم به ذکر است که ساخت یک کسب و کار نوپا نیازمند منابع مالی، تلاش و توجه می باشد.

نکته هائز اهمیت در مورد استارتاپ ها این است که در مقایسه با دیگر کسب و کار ها  با چالش های بیشتری روبرو هستند. مهم ترین نیاز قبل از شروع یک استارتاپ یک مسئله است. نیاز مردم چه چیزی است که به آن دسترسی ندارند ؟ چه راه حی برای برطرف کردن این نیاز وجود دارد که شما میتوانید آن را بهبود دهید؟ این اصل و پایه شروع یک استارتاپ موفق است.

پس از پیدا کردن مسئله و نیاز جامعه، باید اعتبار و ارزش ایده ی خود را بسنجید و اطمینان پیدا کنید که مشتریان و بازار هدفی وجود دارند که برای راه حل شما پول پرداخت کنند.
در مرحله بعد که اسم آن کمینه محصول پذیرفتنی یا MVP است که به معنای سنجش بازار و گرفتن بازخورد از مشتری ها و تست کردن بازار برای عرضه محصول .
همچنین باید هزینه های تولید محصول، عرضه و همچنین حاشیه سود قریبی خود را حساب کنید.
البته یکی از نکته های مورد نظز این است که شما برای به دست آوردن پول به پول نیاز دارید. چون در بعضی موارد هزینه ی راه اندازی استارت اپ بالاست . بعد از اتمام مرحله سنجش اعتبار، راه های متعددی برای پیدا کردن سرمایه گذار مناسب برای شما باز میشوند .

حتما بخوانید:   6 مدل از انواع "کسب و کار اینترنتی"

زمانی که به مرحله رشد دست پیدا کردید، باید تمام توجه تان بر جذب بیشتر مشتری، جذب بیشتر سرمایه و رشد کسب و کار متمرکز باشد .
هنگامی که به مرحله‌ی رشد رسیدید، باید همه‌ی توجه‌تان روی جذب مشتری بیشتر، جذب سرمایه‌ی بیشتر و رشد کسب و کار متمرکز باشد.

۱۱- میتوانید خانه خود را موقتی اجاره بدهید
شما میتوانید بخشی از خانه یا تمام آن را با استفاده از سروسی هایی مانند دهگردی و یا اسکان یار به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی اجاره بدهید. البته باید همیشه در دسترس مهمان ها باشید تا بتوانید از آن ها پذیرایی بکنید.

۱۲. ثبت کردن اطلاعات برای شرکت ها
درصورتی که مهارت خوبی در تایپ گردن دارید، میتوانید به تولید محتوا و وارد مردن اطلاعات آنلاین به سایت های شرکت ها بپردازید.

۱۳خرید و فروش دامنه های اینترنتی
مدت هاست که این کسب و مار به وجود آمده و شرکت های زیادی از این راه کسب درآمد میکنند. با وجود اینکه نام ها ئ دامنه های خوب زیادی ثبت شده اند، اما هنوز هم میتوانید نام های دیگری را قیمت ارزان ثبت کنید و بعدا آنها را با قیمت بیشتر بفروشید.

۱۴.یک مربی ورزشی آنلاین بشوید
در صورتی که دانش و یا تجربه ای در زمینه ی ورزش و تناسب اندام دارید و از کاریزما هم برخوردار هستید میتوانید به صورت آنلاین و پاره وقت کار کنید. شما میتوانید با انتشار اموزش ها و ویدیئو ها خود شهرت خود را افزایش بدهید  و در آن صورت به شکل تمام وقت این شغل را ادامه دهید.

حتما بخوانید:   ایمیل مارکتینگ چیست؟

۱۵. ویرایش (EDIT) ویدیئو را انجام دهید
یکی از قدیمی ترین شکل های محتوا و سرگرمی در اینترنت ویدیئو ها  هستند که تعداد آن ها هرروز رو به افزایش است و اکثر مردم به دنبال افراد حرفه ای در این زمینه میگردند که بستر شغلی خوبی را برای متخصص های این زمینه فراهم کرده، اگر مهارت کافی در این زمینه را دارید یه آسانی می توانید کسب درآمد داشته باشید.

۱۶. خریدن وب سایت آماده
سایت های اینترنتی شباهت زیادی به سهام دارند .بسیاری از آن ها ارزشی ندارند و به هیچ دردی نمی خورند، اما بعضی از آن ها  می توانند درآمد زیادی را برای شما رقم بزنن. خرید وب سایتی که ایدهای قوی برای کسب درآمد دارد، راه بسیار خوبی برای کسی درآمد آنلاین است.می توانید این وب سایت ها را در آینده  به امید تغییر مثبت قیمت آنها خرید و فروش کنید.

۱۷. فروش محصولات فیزیکی با راه اندازی یک فروشگاه مجازی.
از این روش میتوان به عنوان یکی از قدیمی ترین روش ها کسب درآمد در بستر آنلاین نام برد. سازمان های زیادی هستند که کسب و کار خود را با این روش خلق کرده اند .
شما برای عملی کردن این روش چندین انتخاب دارید:

روش اول: خلق یک محصول فیزیکی که مردم به آن علاقمند هستند.

روش دوم: محصولات را با قیمت مناسب تر تهیه بکنید، بسته بندیآن را تغییر دهید و با ترکیب آن با دیگر محصولات محصولی جدید خلق کنید و با قیمت بالاتر به فروش بگزارید.

روش سوم: ساخت یک سایت با کاربران و مخاطب های خاص که با استفاده از سیستم همکاری در فروش  و ارتباط با سایر کسب و کار ها به کسب درآمد می پردازد .

حتما بخوانید:   بهترین راه های کسب درآمد از اینترنت

در  این روش  شما محصولات شرکت های دیگر را در سایت خود به فروش می گذارید. و در صورتی که محتوای با ارزش و جذابی را برای کاربرانی که به دنبال اطلاعاتی در رابطه با محصولی خاص هستند تهیه و تنظیم می کنید، که در انتها آن ها را به جایی که می توانند آن محصول را تهیه بکنند هدایت کنید، می توانید از هر فروش درصدی را دریافت بکنید.

با وجود این که این روش برای رسیدن به درآمد و سود دهی، نیاز به صرف زمان و تلاش زیادی دارد، اما در صورتی که توانایی تولید محتوای با کیفیت را داشته باشید، راه و روش خوبی برای کسب درآمد از بستر آنلاین خواهد بود.

امیدواریم که با مطالعه این مطلب در دقیقه دانش بیشتری نسبت به بستر گسترده ی کسب و کار اینترنتی پیدا کرده باشید و با استفاده از این مقاله بتوانید راه و روش مناسب خود برای کسب درآمد در دنیای پر هیاهوی آنلاین را پیدا کرده باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

ایلیا طغیانی

کارشناس تولید محتوای وب سایت دقیقه (میلیونر خود ساخته)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

بستن
بستن
SUBSCRIBE
Subscribe Now
Join our newsletter and get 30% off your next purchase
Get 30% OFF
sdfgkuhldfuk
Custom text
کتاب قدرت لحظه ها
کتاب قدرت لحظه ها
ارزش کتاب 39 دلار و شما رایگان دانلود کنید
دانلود رایگان کتاب برای کسانی که علاقه مند به توسعه کسب و کار و زدنگی خود هستند
Email
ارسال کتاب به ایمیل شما
Custom text
دانلود رایگان کتاب قدرت لحظه ها
چرا بعضی از تجربه ها تاثیرات فوق العاده ای دارند؟
دانلود
پرفروش ترن کتاب آمازون
پرفروش ترین کتاب آمازون
کتاب قدرت لحظه ها را همین حالا رایگان دانلود کنید
چرا بعضی از تجربه ها تاثیرات فوق العاده ای دارند؟
ارسال رایگان کتاب