صفحه نخست تکنولوژی شرکت Uber و آغاز اجرای طرح جدید مسافرت

شرکت Uber و آغاز اجرای طرح جدید مسافرت

شرکت Uber و آغاز اجرای طرح جدید مسافرت
شرکت Uber و آغاز اجرای طرح جدید مسافرتReviewed by دقیقه on Nov 10Rating: 5.0

بنابر یک برنامه ریزی دقیق، شرکت حمل و نقل بین المللی – اینترنتی Uber (یوبر)، ادامه دهنده راه شرکت حمل و نقل بین المللی LYft (لیفت) در آمریکا است. شرکت بین المللی یوبر در روز پنجشنبه طرح جدیدی را برای اطلاع مسافرین از برنامه سفر ارائه نموده است؛ ویژگی این برنامه این است که حداقل یک ماه پیش از روز سفر به اطلاع مسافر می رسد. برجستگی دیگر این طرح نیز به دلیل رهانیدن مسافر از روش های سنتی درخواست کارت پرواز، است. این گزینه هم اکنون برای مسافرین شهر سیاتل در واشنگتن قابل دسترس است و بنابر تصمیم شرکت یوبر، این طرح به زودی در بازراهای جهانی نیز گسترش می یابد. تبلیغات شرکت یوبر درست دو هفته بعد از طرح آزمایشی شرکت لیفت، مبنی بر ارائه برنامه حرکت به مسافرین حداقل ۲۴ساعت قبل از سفر، روانه رسانه ها شد. ویژگی خاص شرکت لیفت این است که هم اکنون برای عامه مردم قابل دسترسی نیست. هر دو مورد از شرکت های مذکور که دارای سرمایه چند میلیارد دلاری هستند، روش های سنتی برنامه ریزی برای پرواز مطلوبتر از روش جدید است، به این دلیل که مشتریان این شرکت ها نسبت به روش های قدیمی تر اطمینان بیشتری دارند. اما خلبانان نسبت به برنامه جدید نظرات متفاوتی دارند.    

"هری کامپ بل"، خلبان دو شرکت یوبر و لیفت و موسس سامانه راهنمای Rideshare در تازه ترین مصاحبه خود با سایت ماشیبل در خصوص ویژگی های شرکت لیفت، اینچنین می گوید، یکی از سخت ترین مسائل مرتبط با برنامه ریزی پیش از موعد برای مسافرت، این است که خلبانان مجبورند با طی یک برنامه ریزی دقیق از حضور خود در روز سفر در کادر پرواز، اطمینان مطلق داشته باشند.

به منظور افزایش صرفه اقتصادی برای خلبانان در طرح جدید، شرکت لیفت در حال آزمایش قیمت های متفاوت بلیط است؛ این آزمایش هنوز توسط شرکت یوبر انجام نشده است.

سخنگوی شرکت یوبر در خصوص قیمت بلیط های این شرکت اینچنین می گوید، قیمت ها در طرح جدید هیچ گونه تفاوتی با قیمت های قبلی ندارد و مسافران در صورت تمایل به استفاده از طرح جدید، شاهد هیچ گونه افزایش قیمتی نخواهند بود؛ چنین موضوعی اگرچه برای مسافران مطلوب است اما به احتمال زیاد خلبانان از این طرح حمایت نخواهند کرد.

منبع

mashable

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سمیرا زاغیان
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشیدReviewed by دقیقه on …