صفحه نخست تکنولوژی برنامه جدید «اینگیج»: دستاورد اخیر توئیتر جهت سهولت ارتباط مشاهیر با طرفدارانشان

برنامه جدید «اینگیج»: دستاورد اخیر توئیتر جهت سهولت ارتباط مشاهیر با طرفدارانشان

برنامه جدید اینگیج
برنامه جدید «اینگیج»: دستاورد اخیر توئیتر جهت سهولت ارتباط مشاهیر با طرفدارانشانReviewed by دقیقه on Nov 9Rating: 5.0

 مهم ترین عامل موفقیت توئیتر طی دهه اخیر،  ارتباط سازی میان مشاهیر و طرفدارانشان از طریق این سامانه بود است؛ فرصتی که مردم را با مشاهیر محبوبشان مرتبط ساخته است.

امروزه توئیتر جزء شناخته شده ترین روش هایی است که مشاهیر و هنرمندان را با افراد معمولی مرتبط می سازد. توئیتر با ارائه برنامه جدیدی به نام اینگیج، امکان کنترل آسان حساب کاربری را برای افراد مشهور، مهیا ساخته است.

از طریق اینگیج، ضمن فیلتر کردن مزاحمین اینترنتی، امکان پاسخگویی به سایر افراد مهم برای صاحب حساب فراهم شده است.

کمپانی توئیتر ضمن انتشار یک پیام تبلیغاتی در ارتباط با اینگیج، این طور نوشت، اینگیج روش بسیار آسانی را برای حضور مداوم افراد معمولی و همچنین مشاهیر با طرفداران زیادشان را در توئیتر فراهم آورده است. اینگیج همچنین امکان به اشتراک گذاشتن تراک های موسیقی، یادداشت ها، ویدئوها و دیگر قطعات نوشتاری، دیداری یا شنیداری مربوط به کاربران را نیز مهیا نموده است. کمپانی توئیتر در روز سه شنبه با تبلیغ صفحه جدید اینگیج، آن را "پل ارتباطی نام آوران جهان با طرفدارانشان" نامید. اگرچه ارتباط با مشاهیر از طریق توئیتر کاملا امکان پذیر است، اما به نظر می رسد اینگیج، این دسترسی را تا حدودی دشوار نموده است.  کمپانی توئیتر همچنین ضمن ارسال یک پست دیگر اینچنین گفت، توئیتر شما را قادر به اشتراک گذاری مطالب می کند و به طور همزمان شرایط گفتگو با طرفداران و مشاهیر را تسهیل می نماید؛ علاوه بر اینکه مدیریت روزانه صفحات توئیتر نیز برای کاربران امکانپذیر شده است. اینگیج از برخی جهات شبیه برنامه «منشن» در فیس بوک است، برنامه ای که به منظور مدیریت صفحات اینترنتی مشاهیر در جولای سال ۲۰۱۴ معرفی شد.

امروزه اینگیج از طریق سیستم عامل «آی او اس» در آمریکا برای همه کاربران قابل استفاده است. به نظر می رسد که قابلیت های گسترده اینگیج، امکان سوء استفاده مزاحمین اینترنتی را به حداقل ممکن رسانده است. این قابلیت مهم در اینگیج باعث پاسخگویی به منتقدین جدی توئیتر شده است، منتقدینی که از مزاحمین اینترنتی شکوه های بسیاری داشتند. بنابراین اینگیج با امکانات جدیدش در تلاش است تا تجربه حضور شما در توئیتر را بهبود بخشد. برخی از مشاهیر برنامه جدید اینگیج را دانلود کرده اند.                                   

"جیم کرامر" کارشناس شبکه اینترنتی و ماهواره ای اخبار تجاری در آمریکا(CNBC)، طی ارسال پیامی در توئیتر این طور نوشت که بهترین اخبار در توئیتر وجود دارد.

"آنیل داش" کارآفرین برتر نیز ضمن استقبال شدید از برنامه اینگیج و ابراز شادمانی در خصوص عرضه این دستاورد می گوید، توئیتر کاری کرده ست که دیگر با پدیده ای به نام مزاحم اینترنتی مواجه نباشیم.

منبع

mashable

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سمیرا زاغیان
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشیدReviewed by دقیقه on …