صفحه نخست رشد فردی موفقیت شخصی برای آموزش مهارت های جدید این ۲۰ سایت را از دست ندهید.

برای آموزش مهارت های جدید این ۲۰ سایت را از دست ندهید.

برای آموزش مهارت های جدید این 20 سایت را از دست ندهید.
برای آموزش مهارت های جدید این 20 سایت را از دست ندهید.Reviewed by دقیقه on Oct 8Rating: 5.0

آیا هنوز هم به هدفی هوشمند برای کار بر روی آن در طول امسال فکر می کنید؟ چطور است خود را با یادگیری مهارت های جدید به چالش بکشید؟
فقط تصور کنید که تا پایان امسال می توانید برای وب سایت خودتان برنامه نویسی کنید، با برترین ها مذاکره می کنید، با ذوق و علاقه به ایجاد شبکه می پردازید، اولین کتاب خود را به چاپ می رسانید یا به درستی از یک دوربین DSLR استفاده می کنید. شما نباید نیمکت خود را ترک کنید و باید دانش آموز خوبی باشید تا هزاران مهارت جدید را از بهترین معلمان و موسسات آموزشی دنیا بیاموزید. رویای شما هرچه که باشد، این ۲۰ وب سایت می توانند بدرستی و شاید حتی به رایگان آن را محقق سازند. پس چرا منتظرید؟ امسال را به یکی از نقاط عطف زندگیتان تبدیل کنید.

Coursera
با وجود بیش از ۱۵۰۰دوره که می توانید از میان آنها انتخاب کنید، Coursera  می تواند عملا مهارت های جدید را در هر زمینه تحصیلی ای که یک دانشگاه ارائه می کند برایتان فراهم سازد؛ مهارت هایی از قبیل بیزینس، علوم اجتماعی، ریاضی، علوم زندگی، علوم انسانی و غیره. Coursera   با ۱۴۰موسسه آموزشی در دنیا مشارکت دارد و سخنرانی های ویدئویی و کوییز های آموزشی ارائه می کند. شما حمایت های اجتماعی نیز از دیگر شاگردان دریافت می کنید. بعضی از دوره ها رایگان هستند و بعضی دیگر دربردارنده هزینه هستند.

 SKILLSHARE
این سایت با تاکید بر روی "با انجام دادن یاد بگیرید" بیش از ۲۵۰۰ کلاس خودگام در زمینه های هنر، طراحی، کارآفرینی، سبک زندگی و تکنولوژی دارد. بیش از ۲۰۰ کلاس آن رایگان است، اما اگر می خواهید از همه دوره ها استفاده کنید، می توانید برای هر دوره مبلغی پرداخت کنید یا در ازای پرداخت فقط ۱۰ دلار به صورت ماهیانه مشترک این سایت شوید. SKILLSHARE دانشجویان را تشویق می کند تا از طریق آپلود یا شرکت در پروژه ها، مهارت های جدیدی بیاموزند. گرچه رهبران بزرگی همچون Seth Godin در بسیاری از دوره های SKILLSHARE به تدریس پرداخته اند، اما فرصت معلم شدن اکنون برای هر کسی فراهم است.

Cody
ماموریت Cody ترکیب حرکت فیزیکی، تکنولوژی و جامعه است برای اینکه شما به بهترین شخصی که می توانید، تبدیل شوید. گرچه تاکید آن بر روی یوگا و آموزش های فیزیکی است، اما ویدئوهای باکیفیتی نیز درباره وزنه برداری و مدیتیشن ارائه می کند. برنامه ها برای هر سطحی در دسترس هستند و باید برای دراختیار داشتن آنها هزینه ای پرداخت کنید.

Udacity
این سایت با ارتقاء توسط غول های صنعت مانند گوگل، AT&T، فیس بوک، Salesforce و Cloudera برنامه های آموزشی نانودگری گواهینامه ها و برنامه هایی را برای کمک به مردم ارائه می کند تا بتوانند به ارتقاء دهندگان وب سایت، تحلیلگران داده و ارتقاء دهندگان موبایل تبدیل شوند. هر دوره Udacity شامل چند واحد و سخنرانی های ویدئویی و کوییزهایی برای کمک به دانشجو جهت درک مفاهیم و تقویت ایده ها است. باید برای شرکت در دوره ها به طور ماهیانه پول پرداخت کنید و هزینه ها با توجه به طول دوره متفاوت است.

Lynda
این سایت قدیمی با سابقه ۲۰ ساله در آموزش آنلاین، دارای یک کتابخانه با ۴۰۰۰ دوره های آموزشی آنلاین ویدئویی است. این سایت که توسط تعدادی نویسنده گزینش شده ساخته شد، دارای دوره های آموزشی جهت ارائه مهارت های تکنیکی به ارتقاء دهندگان، طراحان، مربیان، عکاس ها و بازاریابان و همچنین مهارت هایی برای متخصصان بیزینسی است.

Udemy
با وجود ۳۵۰۰۰ دوره و ۱۹۰۰۰ مربی، یک غول بی رقیب در فضای آموزشی آنلاین است. دوره ها از طریق طیف عظیمی از طبقه بندی ها ارائه می شود که شامل بیزینس، کارآفرینی، آموزش های آکادمیک،هنر، سلامتی و تناسب اندام ، زبان، موزیک و تکنولوژی هستند. Udemy ارائه کننده دوره های رایگان و پرداختی است که این بستگی به آموزش دهنده دارد.

 Creativelive
همانطور که اسم نشان می دهد، Creativelive ارائه کننده کارگاه های زنده با وجود متخصصان خلاق از سرتاسر دنیا با موضوعاتی از قبیل عکسبرداری، ویدئو، طراحی، بیزینس، موزیک، صنعت، نرم افزار است. این سایت برگزار کننده ۶۰۰ کلاس است که هریک قیمت مخصوص به خود را دارد. یا می توانید ویدئوهای زیادی را به صورت رایگان در آن مشاهده کنید. هر کلاسی شامل دوازده درس و جایزه مطالعه متریال آموزشی است.

Treehouse
این سایت جایی است که مبتدیان یا برنامه نویسان سطحی می توانند در آن مهارت های ارتقأ وب و/یا طراحی را توسعه داده یا بیاموزند. Treehouse بسته به علایق شما مسیرهای آموزشی مختلفی دارد.  شما می توانید یادگیری را از مسیر ارتقاء وب شروع کنید و سپس وارد مسیر یادگیری طراحی شیکه شوید بدون آنکه نکات مهم را از دست بدهید. Treehouse با دارا بودن بیش از ۱۰۰۰ ویدئوی با کیفیت، سرمایه گذاری فوق العاده ای برای مبتدیان است.

Curious
مدل Curious با دارا بودن بخش های چند بایتی، ضمیمه ها و تمارین، بر این  فرضیه استوار است که افرادی که ذهن خود را بسط می دهند برای چند لحظه در روز خوشحال و موفقتر خواهند بود و بیشتر عمر می کنند. Curious بیش از ۲۰۰۰۰ درس ارائه می کند: شما می توانید در حقه های کارت های اعتباری ماهر شوید، سگ تربیت کنید، کیک ازدواج درست کنید حتی حافظه خود را ارتقاء دهید. دروس در هر دستگاهی از جمله Roku قابل دسترسی است. بعد از یک مصاحبه طولانی برای به جریان افتادن چرخ یادگیری شما، یک دوره آزمایشی ۳۰ روزه را شروع می کنید و سپس برای دسترسی نامحدود یک ساله باید مبلغی را پرداخت کنید.

Learnist
Learnist با ارجاع به یادگیری آنلاین Pinterest، یک بستر آموزشی پر بازدید است که شامل تصاویر، ویدئوها و متن ها حول موضوعاتی همچون تکنولوژی، هنر، صنعت، تاریخ و آشپزی است. گرچه بسیاری از محتویات تولید شده توسط کاربران و رایگان است، اما این سایت اکنونه ارائه کننده ۹۹% از دوره های برجسته  و باکیفیت است.

 GMB Fitness
هدف GMB این است که کیفیت انجام کاری که به آن علاقه دارید را بالا ببرد. با ارائه برنامه های آموزشی که قدرت، انعطاف و کنترل بدن را می سازد، GMB تمرکز خود را بر "آموزش مجدد حرکت" و "آتونومی فیزیکی" قرار داده است. برنامه ها با حرکت بنیادین شروع می شوند، سپس وارد مرحله انعطاف و قدرت می شوند و در نهایت وارد مرحله مهارت های ویژه همچون استفاده از رینگ های ژیمناستیک و میله های تعادل می شوند. GMB همچنین ارائه کننده یک کتابخانه بسیط از مقالات علمی رایگان و دوره های آموزشی است. قیمت ها در سایت متفاوت هستند، اما می توانید برنامه های آموزشی را به تنهایی یا به صورت بسته ای خریداری کنید.

America’s Test Kitchen Cooking School
مهارت های استفاده از چاقو را تیز کنید، در گریل کردن استاد شوید، یا یاد بگیرید که چگونه سبزیجات را با استفاده از این سایت کباب کنید. این مدرسه آشپزی آنلاین براساس دستورهای غذاهای مجله آشپزی، کاتالوگی بالغ بر ۲۰۰ غذا دارد که شامل اصول آشپزی، دروس دستور غذا، دروس تکنیکی و دوره های حرفه ای است. عضویت در سایت همچنین شامل دسترسی به مربیان برای راهنمایی و حمایت شخصی است.

Guides.co
بازاری برای ارائه محتویات "چطور می توان …" در زندگی، کار و بیزینس های کوچک که شامل صدها رهنمود است. برای مثال "چطور می توانید به ۱۰۰۰ مشتری اول خود دست یابید" سامان دهنده غایی آشپزخانه" و چیزهایی از این قبیل. آیتم های آموزشی مانند کتاب، بخش های راهنمایی آسان، محتویات تعاملی و گفتگو در هر صفحه ای از سایت دیده می شود. رهنمودها توسط نویسنده در هر زمانی بروز رسانی می شوند. Guides.co به شرکت ها اجازه می دهد که مینی سایت های کوچک دارای برند خود را بسازند و صفحات خالی موجود در سایت را با کتاب های الکترونیکی و محتویات "چطور می توان …" پر کنند. بعضی رهنمودها در این سایت رایگان هستند.

Code.org
یک وب سایت و سازمان غیر انتفاعی. هدف این سایت دادن علایق مشترک به بزرگسالان و کودکان در برنامه نویسی و دانش کامپیوتر است. وب سایت شامل دروس برنامه نویسی رایگان برای مبتدیان است. این سایت در ابتدا برای کسانی که می خواهند بیشتر به موضوعاتی همچون ارتقاء iPad یا نوشتن برنامه های جاوا بپردازند، مجموعه ای از بهترین منابع آموزشی از شرکایی همچون Grock Learninf و Kahn Academy را ارائه می کند.

Duolingo
آیا قادر به فهم زبان اسپانیای هستید  ولی هنگام صحبت کردن تپق می زنید؟ می خواهید قبل از رفتن به رم ایتالیایی یاد بگیرید؟ با Duolingo بوسیله دروسی چند بایتی و مفرح ۱۵ زبان مختلف را بیاموزید. این کار تنها ۵ تا ۲۰ دقیقه از کل زمان شما را در روز می گیرد. اگر سطحتان بالاتر از مبتدی است، می توانید با انجام یک تست نقطه شروع آموزش خود را تعیین کنید. Duolingo قرار است زبان های آسیایی را نیز به فهرست خود اضافه کند، اما فاقد تبلیغات است و همه دوره ها را به صورت رایگان ارائه می کند.

Kahn Academy
 با ارائه آموزش جهانی و رایگان برای هر کسی در هر نقطه ای، سایت غیر انتفاعی Kahn Academy تمریناتی عملی و ویدئوهای آموزشی در زمینه های ریاضی، علم، برنامه ریزی کامپیوتری، تاریخ، تاریخ هنری و اقتصاد ارائه می کند که شامل مقدماتی برای تست هایی همچون SAT، GMAT و CAT است. با ارائه دوره ها برای هر رده سنی، Kahn Academy شامل ابزارهای آنلاین برای معلمان و والدینی است که می خواهند پیشرفت شاگرد یا فرزند خود را پیگیری کنند تا ببینند که آیا آنها نیاز به پشتیبانی آفلاین داردن یا نه. همه کلاس های Kahn Academy رایگان است؛ از کمک های مالی استقبال می شود و از کسانی که توانایی انجام این کار را دارند دعوت به عمل می آورد.

Drowspace
Drowspace به عنوان سایتی که به طور بین المللی مورد احترام است و یکی از بزرگترین و جامعترین وب سایت های آموزش هنر، مکانی است که شما می توانید در بدست آوردن تکنیک های توصیفی ماهر شوید، افراد و حیوانات را طراحی کنید، کارتون درست کنید و یاد بگیرید طراحی کنید. حدود ۱۵% از ۴۲۸ درس این سایت رایگان است.

 edX
یک مقصد آموزشی منبع باز غیر انتفاعی که توسط دانشگاه هاروارد وMIT تاسیس شده است و ارائه کننده تقریبا ۲۰۰ دوره متنوع است. آیا می خواهید اصول حسابداری یا نوشتن یک مقاله را یاد بگیرید؟ شما می توانید اینها را نه با پرداخت پول بلکه مقداری کمک مالی یاد بگیرید. اما اگر می خواهید یک مدرک رسمی موفقیت بدست آورید باید برای هر دوره مقدار مشخصی پرداخت کنید.

Royxbe Cooking School
Royxbe یک جامعه مربوط به آشپزی است برای آشپزی های باانگیزه حرفه ای و خانگی. این سایت با ارائه دوره های اعطای مدرک آموزشی برای همه سطوح، معتقد است که موثر ترین راه برای یادگیری آشپزی، آگاهی از تکنیک های مخفی در دستورالعمل ها است.

Highbrow
هدف این سایت کمک به مردم جهت بدست آوردن دانشی جدید در زمانی کمتر از آنچه که برای نوشیدن قهوه صرف می شود، است. Highbrow تا ۱۰ روز روزانه دروس ۵ دقیقه ای برایتان ایمیل می کند. می توانید دوره دلخواه خود را از میان ۵۶ دوره رایگان انتخاب کنید و در هر زمان یکی از آنها را بیاموزید. هر کسی می تواند یک دوره ایمیلی Highbrow بسازد، بنابراین موضوعات الکتریکی هستند و از "سوپر غذاهایی که باید درباره آنها اطلاع داشته باشید" تا "علم خوشحالی" تا "تایخچه مختصری از معماری" رتبه بندی می شوند.

 

منبع

lifehack

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سمیرا زاغیان
Load More In موفقیت شخصی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشیدReviewed by دقیقه on …