صفحه نخست تکنولوژی ارتقای سطح زیر ساخت ها در You Tube

ارتقای سطح زیر ساخت ها در You Tube

ارتقای سطح زیر ساخت ها در You Tube
ارتقای سطح زیر ساخت ها در You TubeReviewed by دقیقه on Sep 15Rating: 5.0

مسئولین وب گاه You Tube   بر این امر اشراف دارند که رمز اصلی موفقیتشان در گروی حضور چهره های شاخص و سرشناس در این سامانه می باشد.

«سوزان ووجسیسکی» ، رییس پایگاه You Tube  طی سخنرانی خود در روز پنج شنبه، اخباری را مبنی بر استفاده از امکانات جدید جهت جذب بیشتر چهره های سرشناس برای عضویت در این سامانه منتشر کرد.

You Tube طی برنامه سالانه خود که همان برنامه ارتباط از طریق «ویدسون» است، باعث جذب هزاران طرفدار شده، در حقیقت سلطنت بر مجموعه ابزارهای جدید ارتباطی از قبیل ارتباطات زنده موبایلی، برنامه ریزی های جدید و به طورکلی هر گونه موضوع مرتبط با این دست از ارتباطات را در اختیار گرفته است.

ووجسیسکی با اشاره به افزایش تعداد رقبای You Tube، بر این نکته تاکید می کنند که علیرغم این موضوع، از تعداد برخی از کاربران سامانه های اینترنتی به ویژه فیس بوک و اسناپ تاچ کاسته شده است.

وی اضافه می کند، به دلیل افزایش تعداد طرفداران ارتباط زنده ویدئویی، رونق You Tube روز به روز در حال افزایش است.

ووجسیسکی در ادامه صحبتهای خود می گوید، یکی از امکانات جدید در دنیای ارتباطات، برقراری ارتباط زنده ویدئویی است، ابزاری که اخیرا باعث استقبال شدید از اپلیکیشن «پریسکوت» در توئیتر و فیس بوک شده است. وی تاکید می کند که You Tube اگرچه تا کنون بسیار مشهور و همگانی بوده است، اما عدم توانایی آن در ارائه سرویس به گوشی های هوشمند، ضعفی بزرگ برای این وب گاه محسوب می شود. این ابزار جدید ( برقراری ارتباط زنده ویدئویی) برای کسانی که به دنبال این دست از ارتباطات هستند، در اکثر نقاط و به طور گسترده ای قابل دسترس است.

رییس You Tube سپس با اشاره به چیزی که وی آن را « سه مدال» می نامد، بر سه عامل ارتباط، ابتکار و خلاقیت تاکید می کند.

وی می افزاید، هم اکنون You Tube برای اولین مدال، یا همان مدال ارتباط، سه امکان جدید را برای ویدئو سازان درون این وب گاه در نظر گرفته است؛ نکته اول این که، هم اکنون کاربران You Tube نیز همانند کاربران فیس بوک و توئیتر، امکان الصاق کامنت به ویدئوهای خود را دارند،  دیگر این که کاربران برای پاسخ به کامنت های خود می توانند از فایل GIF استفاده کنند، علاوه براین، کابران You Tube می توانند درون فایل ویدئویی خود،  برای طرفدارانشان کامنت ارسال کنند.

ووجسیسکی می گوید، در بخش ابتکار، You Tube با ارائه یک « سازنده مرکزی» باعث تمرکز تمامی ابزارها و امکانات مرتبط با ساخت و پخش ویدئو شده است.

«سباستین می ساف» قایم مقام رییس پایگاه اینترنتی You Tube، نیز در ارتباط با موضوع ابتکار، این چنین می گوید که این وب گاه بر اساس تعهدات جدید خود در حال آماده سازی  برنامه های  نوین زیر است:

  • کسانی که از طریق پایگاه اینترنتی You Tube کسب درآمد می کنند، می توانند روزانه و به طور مستمر از طریق این سامانه با طرفهای خود ارتباط مستمر داشته باشند،
  • وب گاه You Tube تمامی مشترکین خود را از صفر تا ده میلیون ، در تمامی برنامه های درون این پایگاه مورد حمایت و یاری قرار دهد.

رییس پایگاه You Tube در توضیح مدال سوم یا همان خلاقیت، با اشاره به ارائه سروس جدید You Tube Red ، تاکید می کند که این سرویس با در یافت آبونمان از مشترکین خود، ارائه خدمات جدیدی از جمله ارتباط با مجموعه های رقص را در نظر گرفته است.

وی می افزاید، این پایگاه، هم چنین در نظر دارد ، مجموعه زنده  «شنبه شب ها» ، که  با حضور خانم « مولی شانن» و آقای « کریس پارنل» ، هر شنبه از شبکه NBC پخش می شود را، هم زمان از طریق کانال « وی ساس» You Tube نیز به نمایش بگذارد.

سرویس You Tube Red فعالیت خود را از سال ۲۰۱۵ پس از پخش یک تیزر تبلبغاتی آغاز نمود؛ در این تیزر فردی به نمایش گذاشته بود که به منظور غنی کردن مجموعه موسیقی خود، در حال پرداخت حق عضویت به سرویس مذکور بود.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در سخنرانی ووجسیسکی هیچ گونه اشاره ای به آن نشد، موضوع موسیقی بود.

هم اکنون صنعت موسیقی، You Tube را دشمن شماره یک خود می داند، به این دلیل که مسئولین این صنعت معتقدند، این پایگاه،  فضای عملیاتی مناسبی را برای حفظ حقوق صاحبان سرمایه در عرصه موسیقی، طراحی نکرده است، ضمن این که دست اندر کاران این صنعت، سیاست های You Tube را هم برای جلوگیری از دانلود های غیر قانونی بسیار ناقص می دانند؛ این در حالی است که You Tube معتقد است، میزان پول و اعتباری که توسط این پایگاه به نام آوران عرصه موسیقی اعطا می شود، در مقایسه با سایر پایگاه ها بسیار بیستر است.

در این ارتباط اگر کسی نظر دیگری داشته باشد، با کمال میل خواهیم شنید.

منبع

mashable

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سمیرا زاغیان
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشیدReviewed by دقیقه on …