صفحه نخست تکنولوژی با بهترین اپ های چراغ قوه، شب های تاریک را روشن کنید

با بهترین اپ های چراغ قوه، شب های تاریک را روشن کنید

با بهترین اپ های چراغ قوه، شب های تاریک را روشن کنید
با بهترین اپ های چراغ قوه، شب های تاریک را روشن کنیدReviewed by دقیقه on Aug 24Rating: 5.0

در عصر تاریکی و قبل از معرفی ابزار روی گوشی های هوشمند اندروید و آیفون اگر نیاز به نور داشتیم باید به تنهایی در اپ استورها از خودمان دفاع می کردیم. هرچند جنگ مربوط به اپ های چراغ قوه در سال های گذشته کمرنگ شده، هنوز هم اپ های مستقلی هستند که بهتر از اپ های متعلق به اندروید و iOS عمل می کنند. به همین دلیل ما ۶ اپ از بهترین های موجود در بازار را معرفی می کنیم.

Flashlight (مجانی)

این اپ که پر از امکانات کاربردی است، آچار فرانسه واقعی این لیست است. در هنگام پیاده روی اگر چراغ قوه تان خراب شد این اپ با قابلیت جهت یابی اش بهترین همسفر برای شما خواهد بود. اما کوهنوردان به ویژه از قابلیت سنجش ارتفاع  سود خواهند برد. چراغ چشمک زن نیز در مواقع اضطراری یا اگرهنگام دوچرخه سواری چراغ دوچرخه خراب شود به کار می آید. همچنین رقص نور هم دارد که در مهمانی ها به کار می آید. همچنین فندک و شعله متحرک هم به درد کنسرتها می خورد. همچنین قابلیت نقشه زنده هم شما را قادر می سازد افرادی که از این اپ استفاده می کنند را پیدا کنید.

Brightest Flashlight (مجانی)

مسلماً این اسم برازنده این اپ است. برای رسیدن به بالاترین سطح نوردهی، این اپ هر چیزی که روی گوشیتان چشمک میزند،  یا میدرخشد، مانند فلش دوربین، نور کیبورد، کلیدهای نرم، و ال ای دی نوتیفیکیشن را روشن می کند. البته همه اینها به قیمت کم شدن باتری تمام می شود.

اما اگر نیاز به روشنی کامل و سریع دارید این اپ رقیب ندارد. متاسفانه این اپ امکانات بسیاری از اپ های لیست ما را ندارد (مانند قطب نما، رقص نور و غیره). اما هنوز هم این اپ ارزش دانلود کردن را دارد حتی اگر برای رسیدن به بهترین کیفیت مجبور شوید آن را با یک اپ دیگر pair کنید.

Tiny Flashlight + LED  (مجانی)

این اپ بسیاری از قابلیت های مورد انتظار را دارد (چشمک زن، رقص نور، یا ابزار مورس). اما این اپ ویژگی هایی دارد که آن را از دیگران متمایز می کند. نور سفید این اپ در مقایسه با اپ های دیگر بسیار قوی است. این اپ شما را قادر می سازد روشنی و رنگ های تلفن خود را تغییر دهید. با کشیدن انگشتتان به صورت افقی یا عمودی روی صفحه گوشی، می توانید به راحتی روشنی را تنظیم کنید یا از میان طیف رنگی وسیع هر رنگی را دوست دارید انتخاب کنید.

این اپ ویژگی های منحصربفرد دیگری هم دارند که بیشتر نوآوری محسوب می شوند تا کاربردی. افکت های نوری زیادی دارد و چراغ های زرد که مثل چراغ راهنمایی عمل می کند. لامپ دیجیتال هم یک تمهید تبلیغاتی باشد اما برای لحظات اکتشاف به درد می خورد.

Flashlight (مجانی)

این هم یک اپ اساسی و جمع و جور دیگر است. بسیاری از اپ های چراغ قوه ای در هنگام روشن شدن نور LED یک تاخیر آزار دهنده دارند. این اپ یک قابلیت روشن شدن سریع دارد که این تاخیر را از بین می برد. چراغ چشمک زن و ده حالت رقص نور این اپ را یکی از اپ های خوب ۲۰۱۶ کرده و با کنترل میزان نور LED، مصرف باتری را هم می توانید محدودتر کنید. اگر به دنبال یک اپ چراغ قوه ای پایه ای یا کمی بالاتر از اپ های روی گوشیتان هستید این اپ بهترین گزینه است.

Super Bright LED Flashlight (مجانی)

این اپ جایزه بهترین رابط کاربری و کاربردی بودن را در این لیست از آن خود می کند. رابط کاربری طوری طراحی شده که مثل چراغ قوه دستی به نظر می رسد و تنها با لمس دکمه مربوط به اپ روی صفحه می توانید آن را روشن کنید.در بسیاری از چراغ قوه های دستی، لنز دور لامپ را می توان تنظیم کرد تا نور را متمرکز یا گسترده کرد. این اپ هم از این قابلیت تقلید کرده و به راحتی با کشیدن انگشتتان در بالای صفحه به سمت چپ یا راست شدت نور را تنظیم کنید. مانند اپ قبلی، این اپ هم خیلی ابتدایی است اما کاربردی بودن آن یک نکته مثبت است که باعث می شود ارزش استفاده کردن را داشته باشد.

Best Flash light (مجانی)

این اپ هم پر از قابلیت های راحت است. علاوه بر قابلیت های ابتدایی مانند رقص نور قابل تنظیم و روشن شدن سریع، یک قابلیت "Clap-on, Clap-off" دارد که بدون استفاده از دست می توان آن را روشن کرد. تایمر و صرفه جویی انرژی دارد و زوم نور+ویدیو که برای خواندن متن ها و نقشه های فونت ریز در نور کم مناسب است.

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سمیرا زاغیان
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشیدReviewed by دقیقه on …