صفحه نخست تکنولوژی فیسبوک Lifestage را معرفی می کند!

فیسبوک Lifestage را معرفی می کند!

فیسبوک Lifestage را معرفی می کند!
فیسبوک Lifestage را معرفی می کند!Reviewed by دقیقه on Aug 23Rating: 5.0

بر کسی پوشیده نیست که سن کاربران فیسبوک بالا رفته است. دیگر گذشت آن زمانی که فیسبوک باحال ترین و مد روز ترین شبکه اجتماعی بود. نوجوانان ۱۶ ساله ای که در روزهای اول فیسبوک از آن استفاده می کردند دارند به سی سالگی نزدیک می شوند.

اما این بدان معنا نیست که فیسبوک به فکر جوانان امروزی نیست.  در واقع، این شرکت به منظور یادآوری آنچه که قبلاً با جوانان تجربه کرده، یک شبکه اجتماعی معرفی کرده که فقط زیر ۲۱ ساله ها می توانند وارد آن شوند. سرویس جدید Lifestage نه تنها برای نوجوانان ساخته شده بلکه در واقع سازنده آن نیز یک نوجوان است. مایکل سیمن ۱۹ ساله مغز متفکر این اپ است و اولین بار در سن ۱۳ سالگی شروع به کدنویسی کرد. پس از ساخت اپ عکاسی ۴Snap، مارک زوکربرگ از او دعوت کرد تا در F8 حضور یابد و در نهایت به عنوان کارآموز در فیسبوک شروع به کار کرد، ایده Lifestage به ذهنش رسید که در دو سال گذشته هم برروی آن کار کرده است.

البته همه می توانند این اپ را دانلود کنند اما بالای ۲۱ ساله ها تنها می توانند پروفایل ها را نگاه کنند. این سرویس برای دبیرستانی ها ساخته شده تا با همکلاسی هایشان ارتباط برقرار کنند. همچنین این اپ به گونه ای طراحی شده تا نوجوانان در امنیت باشند: اگر کسی بخواهد به شیوه ای نامناسب با نوجوان ارتباط برقرار کند تنها با لمس صفحه گوشی می توان او را ریپورت کرد.

اپ از شما اطلاعات شخصی می خواهد (مانند چیزهای مورد علاقه و بهترین دوستتان) اما به جای پر کردن پروفایل از طریق نوشتن، ویدیو آپلود می کنید، که تبدیل به پروفایل ویدیویی می شود که دوستانتان می توانند ببینند.

در حال حاضر این اپ روی iOS در دسترس است اما به احتمال زیاد در آینده نزدیک به اندروید هم می رسد.

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سمیرا زاغیان
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشیدReviewed by دقیقه on …