صفحه نخست کسب و کار افراد موفق اگر می خواهید میلیونر شوید این ۱۰ نکته را به لیست خود اضافه کنید

اگر می خواهید میلیونر شوید این ۱۰ نکته را به لیست خود اضافه کنید

اگر می خواهید میلیونر شوید این 10 نکته را به لیست خود اضافه کنید
اگر می خواهید میلیونر شوید این 10 نکته را به لیست خود اضافه کنیدReviewed by دقیقه on Aug 22Rating: 5.0

پس می خواهید بدانید که چطور به یک میلیونر تبدیل شوید، درست است؟ با آن پول می توانید به آرزوهای خود برسید. دیگر نیازی نیست که کاری را که از آن متنفرید صرفا به منظور پرداخت قبوض انجام دهید، یا ۸ ساعت تمام را در اداره پشت میز کارتان بنشینید یا در هیچ موقعیت محدود کننده دیگری قرار بگیرید. در اینجا به ۱۰ نکته اشاره می کنیم که شما باید آنها را برای خود به عادت تبدیل کنید تا بتوانید میلیونر شوید:

۱- شروع کنید به داشتن چند جریان درآمدی

افراد ثروتمند خود را وابسته به یک منبع درآمدی نمی کنند. آنها دارای چندین جریان درآمدی هستند که از طریق بیزینسی که صاحبش هستند، دارایی هایی که بر روی آنها سرمایه گذاری کرده اند یا وبلاگی که اداره اش می کنند، حاصل می شوند. شما نیز باید یاد بگیرید که چگونه درآمد خود را از طریق چند منبع افزایش دهید.

۲- یاد بگیرید که بیشتر صرفه جویی کنید

میلیونرها با خرج کردن پول برای چیزهای احمقانه به موقعیت فعلیشان نرسیده اند. باید یاد بگیرید که چگونه پولتان را در بانک نگه دارید.این بدین معنا نیست که شما آن را خرج نخواهید کرد، بلکه بدین معناست که مقدار یادی از آن را خرج می کنید. اما به جای خرج کردن آن برای چیزهایی مانند خودرو، لباس و وسایل الکترونیکی، پولتان را برای چیزهای باارزش با قابلیت بازگشت سرمایه زیاد خرج می کنید.

۳- به منظور سرمایه گذاری پس انداز کنید نه بدون هدف

ارزش یک میلیونر به حجم پول نقد و مقدار چیزهایی که دارد، نیست. بله اینها از عوامل میلیونر شدن هستند، اما بیشتر ارزش آنها دارایی های باارزش و مفیدی است که دارند؛ یعنی بیزینس ها یا آن آیتم هایی که برایشان پول به همراه می آورند. بیشتر میلیونرها صرفه جویی نمی کنند، بلکه سرمایه گذاری می کنند.

پولی راکد در بانک تنها سود مختصری دارد که هرگز نمی توان با آن کار سودمندی انجام داد مگر اینکه مقدار خیلی زیادی پول را در بانک بخوابانید؛ که حتی در آن صورت هم اگر آن را سرمایه گذاری کنید باعث می شود پول بیشتری بدست بیاورید. با کاهش سالانه ارزش دلار، باید پولتان را سرمایه گذاری کنید تا بتوانید چیزی از آن حاصل کنید.

۴- بر روی توانایی های خودتان سرمایه گذاری کنید

سرمایه گذاری بر روی دارایی های بیرونی عالی است، اما اتفاقات بد هم ممکن است پیش بیاید. ساختمانتان ممکن است در آتش بسوزد، تامین کننده تان ممکن است به کارش خاتمه دهد یا ممکن است از شما شکایت شود. و زمانی که دارایی تان را از دست بدهید، متضرر می شوید. اما چطور است بر  روی ذهن خودتان سرمایه گذاری کنید؟ اگر یاد گرفته باشید که خودتان یک بیزینسی را راه اندازی کنید، حتی اگر بیزینستان را از دست بدهید دانش ساخت آن بیزینس همچنان درونتان وجود دارد. کتاب های بیشتری بخرید، در سمینارهای بیشتر شرکت کنید، سمینارهای اینترنتی بیشتری تماشا کنید و در دوره های اینترنتی شرکت کنید. هرگز یادگیری را متوقف نکنید.

۵- کار کردن به منظور ثروتمند کردن شخص دیگری را متوقف کنید

هر روز سر کار می روید تا بتوانید چک ها را پاس کنید. در همین اثنا کسی که برایش کار می کنید در حال بانک زدن است. از پول درآوردن برای آنها خودداری کنید و بیزینس خودتان را به راه بیاندازید.

۶- اهدافی برای خود تعیین کنید و روزانه آنها را مرور کنید

بزرگترین و شناخته شده ترین راز چگونه میلیونر شدن، نوشتن اهداف است. آنها را بروی کاغذ بنویسید اما کار را به همین جا ختم نکنید. باید هر روز پیشرفت خود را مرور کنید و مطمئن شوید که در مسیر درستی قرار دارید.

۷- در دوستی هایتان محتاط باشید

می گویند میزان درآمد شما را میتوان از طریق ۱۰ دوستی که بیشتر به شما نزدیک هستند، حدس زد. چه این حرف درست باشد چه نباشد، دوستانی که دارید قطعا تاثیر بسیار زیادی بر روی شما دارند. اگر می خواهید میلیونر شوید، باید با افرادی معاشرت کنید که می دانند چگونه درآمدزایی کنند.

۸- زبان پول را یاد بگیرید

اگر نمی دانید چگونه باید مثل یک میلیونر حرف بزنید، چطور می توانید انتظار داشته باشید که صاحب مقدار زیادی پول شوید؟ در یک دوره حسابداری اینترنتی شرکت کنید یا حتی چند کتاب در این زمینه بخرید.

۹- بیشتر مطالعه کنید

رهبران زیاد مطالعه می کنند. Warren Buffett در روز ۸ ساعت مطالعه می کند. او یک کلوپ کتاب را نیز با همکاری Bill Gates اداره می کند. اگر به مکانی برای شروع نیاز دارید، Tai Lopez’s book list را از دست ندهید. من نیمی از آنها را خوانده ام و فوق العاده اند.

۱۰- بزرگ فکر کنید

تا به حال این گفته را شنیده اید، "به دنبال ماه باشید؛ حتی اگر نتوانید آن را از دست بدهید حداقل در میان ستارگان فرود می آیید." درست است. اهداف بزرگ و هوشیارانه برای خود تعیین کنید.

منبع

lifehack

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سمیرا زاغیان
Load More In افراد موفق

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشیدReviewed by دقیقه on …