صفحه نخست رشد فردی موفقیت شخصی ۱۰ ایده برای هنر دوستان

۱۰ ایده برای هنر دوستان

10 ایده برای هنر دوستان
10 ایده برای هنر دوستانReviewed by دقیقه on Aug 20Rating: 5.0

۱٫ طراحی بر روی لباس

یک هنرمند یا نقاش می تواند طرح های خویش را برروی انواع لباس پیاده کند وبا ایجاد یک خط تولید لباس به کسب و کار بپردازد.اگر همه تجهیزات کار را داشته باشید برای شروع کار نیاز به سرمایه ی زیادی ندارید و کارهای خویش را نیز می توانید با استفاده از یک وب سایت شخصی یا معروف به فروش برسانید. Matthew Johnson, مدیر عامل شرکت پیراهن و پوشاک Seventh.Ink،با استفاده ازطرحهای منحصر به فردش مشتری های زیادی را جذب کرده و به موفقیت چشمگیری رسیده است.

۲٫ طراحی گرافیک

این رشته طیف بسیار وسیعی دارد و هر کفردی با هزینه ای اندک می تواند این کسب و کار کوچک را راه اندازی کند. بر اساس گزارش موسسه آمریکایی هنر گرافیک،یک گرافیست می تواند برای پوستر،تبلیغات،  بسته بندی، و دیگر مطالب چاپی، و همچنین تصویری اطلاعات؛ گرافیک برای روزنامه ها و مجلات و …..طراحی کند.با توجه به اماری که از اداره کار گزارش شده است،حدود یک سوم از طراحان گرافیک شغل ازاد هستند به صورتی که به اسانی می توانید در منزل مشغول به کار طراحی برای شرکت ها و دیگر ارگان ها شوند. AIGAشامل اطلاعاتی است که افراد را برای شروع اولین کار طراحی راهنمایی می کند.

۳٫ گریم

یکی دیگر از حرفه ها که علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است،طراحی چهره یا گریم است.تنها لازمه این کار شهرت و یادگیری فنون ارایشی است.اغلب اوقات باید کار را بر روی دوستان و خانواده و به صورت رایگان شروع کنید.ولی وقتی که کم کم پیشرفت کردید می توانید کار عروس و کارهای حرفه ای تر انجام دهید و به کسب در امد بپردازید.

۴٫ تاتو

به جای طراحی بر روی کاغذ می شود از طراحی بر روی بدن استفاده کرد. کار در یک استودیو خال کوبی می تواند یک مسیر شغلی سودآور برای هنرمندان با استعداد به شمار رود ولی نیاز به اموزش زیادی دارد.هر که به این حرفه علاقه مند است ابتدا بایستی زیر نظر یک کادر مجرب مشغول اموزش شود و پس از ان با راه اندازی یک استریو شخصی مشغول جذب مشتری و پیشرفت شود.

۵٫ کاریکاتور

همه جشنواره ها و نمایشگا ها برای جذب مشتری نیاز به یک کاریکاتوریست ماهر دارند.با مراجعه به سایت،Learn-To-Draw.com,می توانید تمام مراحل کاریکاتور را از مبتدی تا حرفه و به طور کامل اموخت و کسب و کار و جذب مشتری را اغاز نمود.پس از ان باید دنبال یک غرفه ی مناسب در بهترین نقطه ی شهر برای شروع کاربگرید و فرصت هایی را برای انجام کار خود را در مراسم عروسی، احزاب فارغ التحصیلی پروژه، جمع آوری اعانه به دست اورید.هنگامی که این کسب و کار معروف شد باید نرخ ثابتی برای طرح ها در نطر گرفت.

۶٫ رنگ امیزی بر روی شیشه و سرامیک

برای شروع این حرفه یعنی طراحی بر روی سرامیک و شیشه نیز می تواند گزینه ی مناسبی باشد.این کار را می توان به صورت مستقیم به مشتری ها عرضه کرد به این صورت که طراح بتواند در یک مدت کوتاه سفارشات را به صاحبانش تحویل دهد.برای شروع استفاده از فروش انلاین در Etsy نیز کاری معقولانه است.در این فروشگاه انلاین می شود تصاویری از محصولات برای جذب مشتری قرار داد.ولی اگر تعداد طرح ها بسیار زیاد بود می توان ان ها را در یک مکان عمومی در معرض نمایش قرارداد.

۷٫ رنگ پاش سفارشی

اگر فردی با ماشین ها ،نقاشی های دیواری و یا لباس ها سر و کار داشته باشد فرصت خوبی است تا رنگ پاشی بر روی این وسایل را فرا گیرد.برای شروع این کار به تجهیزاتی مانند کمپرسور هوا، مواد استنسیل، و البته، رنگ و رنگ پاش نیاز است.این کار را می شود در یک کیوسک تهویه ویا گاراژ هم انجام داد.این محصولات را می توان به صورت انلاین یا در مراکز عمومی به فروش رسانید.

۸٫ راه اندازی کلاس های نقاشی خصوصی

اگر حرفه ی نقاشی به درستی اموخته شود می شود اقدام به یک کلاس نقاشی نمود.با ایجاد یک مکان ارام و تفریحی  می توان کلاس را به محیطی سرگرم کننده تبدیل کرد در حالی که افراد به موسیقی مورد علاقه شان گوش فرا می دهند.

۹٫ معلم نقاشی

تدریس و انتقال اموخته های خود به دیگران کار شیرینی است.اگر حرف ی نقاشی را به صورت کامل فرا گرفته اید می شود با راه اندازی کلاس ها و مشخص کردن نرخ به صورت ساعتی سود کلانی را می توانید نصیب خود کنید.

۱۰٫ انجام معاملات هنری

اگر کارهای هنری جذاب و مورد علاقه ی مردم را کشف نمایید می توانید به انها معرفی کنید و یا در نمایشگا های بزرگ انها را در معرض دید قرار دهید.اگر در این کار از یک شبکه ی بازاریابب متخصص کمک بگیرید به موفقیت بزرگی می رسد و سود زیادی را نصیب خود می کنید.

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سمیرا زاغیان
Load More In موفقیت شخصی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشیدReviewed by دقیقه on …