صفحه نخست تکنولوژی قابلیت نوشتن، طراحی و … با انگشت در نسخه جدید مایکروسافت آفیس آیفون

قابلیت نوشتن، طراحی و … با انگشت در نسخه جدید مایکروسافت آفیس آیفون

قابلیت نوشتن، طراحی و ... با انگشت در نسخه جدید مایکروسافت آفیس آیفون
قابلیت نوشتن، طراحی و ... با انگشت در نسخه جدید مایکروسافت آفیس آیفونReviewed by دقیقه on Aug 17Rating: 5.0

ممکن است با به تاریخ پیوستن Palm Pilot ، قلم الکترونیکی هم دیگر به کار نیاید اما اکنون با استفاده از نسخه جدید مایکروسافت آفیس آیفون انگشتتان می تواند جایگزین این قلم ها شود. درست است، شما می توانید بنویسید و خط خطی کنید و یکی از چند نفری باشید که می توانند با یک انگشت به صورت خوانا در ورد، اکسل، و پاورپوینت آیفون بنویسند. با نسخه جدید این اپلیکیشن، می توانید تمام کارهایی که در آفیس ویندوز یا آیپد انجام می دادید اکنون در آیفون انجام دهید (حداقل می توانید از انگشت برای نوشتن استفاده کنید).

برای دسترسی به این  قابلیت جدید، تنها لازم است که به قسمت “draw” بروید و خلاقیت خود را آزاد کنید. چه کسی دوست ندارد روی صفحه سخنرانی و جداول خط خطی کند؟ وقتی به قسمت draw بروید، یک صفحه ساده باز می شود و می توانید روی صفحه متن ها، اسلاید ها و خانه ها بنویسید.

حتی می توانید نحوه نوشتن را شخصی سازی کنید. می توانید از قلم، هایلات کننده، یا حتی پاک کن نیز استفاده کنید. اگر می خواهید پررنگ تر بنویسید، کافی است انگشتتان را بیشتر فشار دهید چون مایکروسافت از قابلیت لمس آیفون استفاده کامل را کرده است.

مطمئناً این هیجان انگیزترین قابلیت ممکن نیست و مشکلاتی هم هستند که کاربران را اذیت می کنند. مثلاً اگرمی خواهید صفحه را بالا و پایین ببرید باید از draw خارج شوید وگرنه با بالا و پایین کردن، صفحه تان خط خطی می شود. اما اگر از تایپ کردن خسته شده اید و می خواهید به شیوه قدیمی بنویسید این یک قابلیت خوب و مفید برای شماست. هرچند برای ساخت و ویرایش متن، صفحه سخنرانی و جداول نیاز به اشتراک Office 365 دارید اما خود اپلیکیشن ها رایگان هستند.

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سمیرا زاغیان
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشیدReviewed by دقیقه on …