صفحه نخست کسب و کار افراد موفق بازدهی بالا در افراد بیکار

بازدهی بالا در افراد بیکار

بازدهی بالا در افراد بیکار
بازدهی بالا در افراد بیکارReviewed by دقیقه on Aug 14Rating: 5.0

انسان توسط نحوه مدیریت زمان خود ارزیابی می شود. کاملا محتمل است که در زندگی در یک برهه سختی قرار بگیرید و دوره ای را تجربه کنید که نمی توانید کاری پیدا کنید تا بتوانید قبض هایتان را پرداخت کنید. هیچ کس در دهه ۲۰ زندگی خود نمی خواهد با والدینش زندگی کند، اما واقعیت این است که اگر فکرتان را به کار بیاندازید می توانید مهارت هایی بیاموزید که قطعا برایتان کارساز خواهد بود. ما در عصر اطلاعات زندگی می کنیم و اگر به اینترنت دسترسی دارید، نادیده گرفتن این اطلاعات یک انتخاب آگاهانه محسوب می شود. در واقع برای هر کاری که امروزه بخواهید انجام دهید برایش یک دوره آموزشی آنلاین موجود است. به عبارت دیگر، با وقف کامل زمان خود برای یادگیری یک مهارت جدید، می توانید به راحتی بعد از یک سال به یک حرفه ای در یک زمینه کاری جدید تبدیل شوید. در اینجا به رویکردهایی می پردازیم که شما می توانید زمانی که شغلی ندارید از آنها استفاده کنید و آینده بهتری برای خود بسازید.

۱- یادگیری WordPress

همراه با افزاش خرید آنلاین و سرمایه گذاری جمعی به عنوان یک منبع مالی، تعداد صاحبین بیزینس های کوچک در طی یک دهه گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است. هر صاحب بیزینس که به تازگی کار خود را شروع کرده است، نیاز یک چیز مهم است و آن چیزی نیست جز یک وب سایت. بیشتر این وب سایت ها، سایت های WordPress هستند، بدین معنا که دانستن WordPress به معنی یک شغل کوتاه مدت برای ساخت یک وب سایت نیست، بلکه صاحبین این بیزینس ها نیاز دارند تا فردی وب سایتشان را به روز و نگهداری کند. البته یادگیری WordPress بدون هیچ پیش زمینه قبلی در زمینه برنامه نویسی می تواند دلهره آور باشد، اما باور کنید یا نکنید، این کار اصلا سخت نیست. می توانید وارد سایت video tutorials شوید و در زمان کوتاهی قدم بزرگی بردارید و با هر پیروزی کوچک، در خود اعتماد به نفس ایجاد کنید. البته می توانید از سایت  WordPress beginners نیز استفاده کنید تا ترفندهای بیشتری بیاموزید که قطعا به کارتان می آیند. متعجب می شوید وقتی که ببینید چقدر پیشنهادات کاری طراحی وب در بسترهای شغل آزاد وجود دارد و شما می توانید هر کدام از آنها را که می خواهید انتخاب کنید. فقط باید یک وب سایت از آن خودتان داشته باشید تا توانایی های خود را در آن نشان دهید. ممکن است به نظر برسد این کار زمان زیادی می برد، اما این یک شرط بندی کاملا بی خطر است، چراکه این کار مهارتی است که قطعا اتلاف وقت و هزینه در آن وجود ندارد. هنگامی که راه خود برای یادگیری WordPress را پیدا کردید، همه آنچه که بعد از آن باید انجام دهید، یادگیری برخی از تم های با کیفیت و الزامات آن است و سپس شما صلاحیت این را دارید که هر نوع پیشنهاد کاری را بپذیرید. پس اگر به کمی سرگرمی نیاز دارید، یادگیری WordPress را شروع کنید.

۲- ساخت وب سایت خودتان

همانطور که گفته شد، وقتی که WordPress را یاد گرفتید باید شروع به ساخت وب سایت خودتان به عنوان بخشی از نمونه کاریتان کنید. گرچه یک وب سایت به خودی خود یک دارایی باارزش است، اما اگر از ساخت وب سایت یک هدف ویژه دارید نیازی نیست که آن را تنها برای ارائه مهارت های خود بسازید، شما می توانید یک محتوای جالب بسازید و بخشی از یک برنامه وابسته باشید. به این معنی که شما از وب سایت خود برای فروش محصولات شخص دیگری استفاده می کنید و هر سال درصد مشخصی از پول فروش کالا و سرویس های او را دریافت می کنید. بنابراین حتی اگر WordPress را هم نیاموخته باشید، می توانید بخشی از منابع خود را در وب سایت سرمایه گذاری کنید و یگ گوشه آنلاین برای خود داشته باشید که می تواند برایتان سودآور باشد. اگر بتوانید رتبه بندی خوبی در موتور جستجو داشته باشید، سپس می توانید با قرار دادن تبلیغات در سایتتان درآمد خوبی کسب کنید. درباره موضوع وب سایتتان فکر کنید. آیا می خواهید یک بستر وبلاگ نویسی راه اندازی کنید، یا می خواهید ویدئوهای جالبی بسازید، یا شاید بخواهید عکس های ویرایش شده پست کنید، به هر حال اساساً باید محتویاتی تولید کنید که مردم را جذب کند و باعث شود که آنها لذت ببرند. محتویات شما می تواند به مردم کم کند یا آنها را سرگرم کند، مهم این است که هدفی مشخص داشته باشید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. باید برای وب سایتتان یک اسم نیز انتخاب کنید که نقش برندتان را داشته باشد چراکه برند با کیفیت این روزها کاملا ضروری است. پس به طور رندوم نامی برای وب سایت انتخاب نکنید، چون به چیزی نیاز دارید که مردم بتوانند هنگام جستجو برای محتویاتی که در وب سایتتان است به راحتی آن را پیدا کنند. مورد دیگری که هنگام ساخت وب سایت باید به آن توجه کنید انتخاب یک میزبان وب باکیفیت است. پیچیدگی کد وب سایت و میزبان وب بر روی سرعت بارگذاری وب سایت تاثیر می گذارد. اگر بیشتر از ۵ ثانیه طول می کشد تا یک صفحه در وب سایتتان بارگذاری و باز شود، بازدیدکنندگان به احتمال زیاد بدون دادن هیچ شانسی آن را ترک می کنند.

۳- حرفه وبلاگ نویسی را انتخاب کنید

یک سرگرمی سودآور این است که وبلاگ نویس یا وبلاگ نویس ویدئو باشید. شروع این کار آسان است، اما تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس تاثیر گذار یک موضوع کاملا متفاوت است. اگر می خواهید به یک فرد معروف آنلاین تبدیل شوید، باید به طور تمام وقت کار کنید و تنها بازنویسی محتویات دیگری که به صورت آنلاین می خوانید کافی نیست. پست هایتان و محتویاتی که می سازید باید چیزی فراتر از آنچه که در حال حاضر در اینترنت پیدا می شود، باشد؛ این کار را ۱۰XLD می نامند و بدین معناست که محتویات باید ۱۰ برابر بهتر از محتویاتی باشد که درباره همان موضوع ارائه شده است. این همان چیزی است که اغلب ساختنش واقعا دشوار است و کاری است بسیار زمان بر اما ارزشش را دارد. اگر می خواهید صرفاً به خاطر اینکه وبلاگ نویسی کرده باشید این کار انجام دهید شما هم مانند هزاران وبلاگ نویس دیگری خواهید شد که در دنیای اینترنت غوطه ور هستند. همچنین خوب است که به منظور وبلاگ نویسی مقالاتی بنویسید که خواندنشان راحت است و خواننده را مجذوب خود می کند. همچنین خوب است که به یاد داشته باشید از تصاویر و اینفوگرافیک های باکیفیت و همچنین از ویدئوها و لینک هایی هم به عنوان آیتم های اضافی استفاده کنید تا هدف خود را نشان دهید. اگر عملکرد خوبی در وبلاگ نویسی دارید، می توانید با نوشتن برای سایت های پرداخت کننده پول خوبی بدست آورید. البته بیشتر بسترها در ازای محتویات فوق الذکر ۱۰X پول پرداخت می کنند، اما حداقل با این کار می توانید در ازای سخت کوشی برای خودتان درآمد زایی کنید، اما اشکال این کار این است که به جای اینکه آن محتویات را در وب سایت خود قرار دهید، آنها را به دیگران می دهید.

۴- یک کارمند آزاد باشید

اگر در حال حاضر شغلی ندارید، پس چیزی مانع شما برای تبدیل شدن به یک کارمند آزاد نیست. شما می توانید یک نویسنده آزاد، طراح گرافیک، یا طراح وب باشید. همچنین شغل هایی برای کسانی که مهارت خوبی در کار ویرایش صدا، تصویر و ویدئو دارند نیز موجود است. اما حتی در صورت کارمند آزاد بودن هم باید برای بدست آوردن شغل، حرفه ای باشید. پس اگر نمونه کاری وبلاگ نویسی دارید یا صاحب یک وب سایت هستید، قطعا  می توانید شانس خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید. همچنین باید یک حساب طراحان بسازید تا مهارت های طراحی گرافیکی خود را در آن ارائه کنید و می توانید برای این کار از حساب کاربری یوتیوب استفاده کنید. مادامیکه بسترهای کارمند آزاد بر سر کار هستند، می توانید یک حساب کاری بسازید و مطمئن شوید که پروفایلتان کاملا پر است.

۵- مهارت های جدید بیاموزید

اخیرا شما می توانید مهارت های عمومی را بیاموزید که مانند برنامه نویسی، نویسندگی و طراحی، نیازی نیست که برای انجام آنها تمام روز را پشت میز بنشینید. این ها روش هایی هستند که با استفاده از آنها می توانید به اندازه کافی درآمد داشته باشید، مانند کارهای خدماتی، زیرا برای اینطور کار ها هم بسترهایی وجود دارد. باز هم می توانید با استفاده از آموزش هایی این مهارت ها را بیاموزید و در نهایت طیفی از مهارت ها را کسب می کنید که همیشه مفید هستند و احساس منفعل بودن به شما دست نمی دهد. اگر به یک فرد ماهر در پیشه وری تبدیل شوید می توانید هم تعمیر کنید و هم آیتم هایی را بسازید. می توانید به یک متخصص در انجام امور مختلف تبدیل شوید و چیزهای تزیینی و وسایلی را درست کنید و آنها را به صورت آنلاین در eBay یا etsy بفروش برسانید. حتی این مهارت ها می توانند با نکاتی که قبلا ذکر شد تلفیق شوند، زیرا می توانید ویدئوهای آموزشی راجع به ساخت اسباب و وسایل مختلف یا نحوه تعمیر وسایل در خانه بسازید. فقط باید مطمئن شوید که دوربین با کیفیت دراختیار دارید و سپس شروع کنید.

همانطور که دیدید روش های زیادی وجود دارد که باعث م شوند بازدهی داشته باشید. اگر احساس می کنید که افسرده اید، این یک مکانیزم عالی است، زیرا هر پروژه ای که انجام می دهید حس موفقیت در شما ایجاد می کند و عزت نفس شما را تقویت می کند. به عبارت دیگر وارد عمل شوید و مهارت های جدیدی کسب کنید. گذشته از این، وقتی دارای یک شغل هستید باید بر روی یک موضوع تمرکز کنید، اما با این روش ها می توانید همه کاره باشید، که البته این یک مزیت عالی است.

منبع

lifehack

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سمیرا زاغیان
Load More In افراد موفق

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشیدReviewed by دقیقه on …