صفحه نخست تکنولوژی راه حل اعتیاد به بازی پوکمون گو

راه حل اعتیاد به بازی پوکمون گو

راه حل اعتیاد به بازی پوکمون
راه حل اعتیاد به بازی پوکمون گوReviewed by دقیقه on Aug 13Rating: 5.0

اپلیکیشین پوک فیت یک جنبه سلامتی به اعتیادتان به پوکمون گو می بخشد.

بازی پوکمون گو احتمالاً با هدف خوش اندام کردن مردم درست نشده اما این موضوع یکی از اثرات جانبی خوب محبوبیت غیرقابل تصور پوکمون گو است. و اکنون شما می توانید با نصب یک اپلیکیشن بفهمید از وقتی پوکمون گو را نصب کرده اید چقدر از لحاظ بدنی فعالتر شده اید. با این اپلیکیشن می توانید کالری مصرفی، مسافت طی شده، و میزان فعالیت بدنی را ثبت کنید و دیگر جنبه های سلامتی را در رابطه با بازی پوکمون گو چک کنید. بعلاوه می توانید نقشه مسیری که هربار طی می کنید را روی گوگل مپ ثبت کنید.

علاوه بر اینها،  این اپ ادعا می کند که "با نشان دادن میزان مصرف باتری و ترافیک داده، به شما کمک می کند طول عمر باتری را افزایش داده و طبق برنامه مصرف کنید." چون مسلماً وقتی پوکمون بازی می کنید باید بدانید چقدر وقت و باتری دارید تا بتوانید ادامه دهید.

این اپ رایگان در حال حاضر تنها در Google Play Store در دسترس است اما قول آپدیت های جدید به کاربران iOS هم داده شده است. وقتی پوک فیت را نصب کردید کار خیلی راحت است. کافی است که پوکمون گو را باز کنید و اطلاعات مربوط به پوک فیت به صورت یک صفحه شفاف کوچک روی صفحه نشان داده می شود. همچنین می توانید خود اپ را باز کنید و تمامی داده های وضعیت فعالیت بدنیتان را ببینید. تیم سازنده گفته است که وقتی اپ را نصب کنید به صورت خودکار عمل می کند و نیازی نیست که به صورت دستی آن را فعال یا غیر فعال کنید.

مسلماً اطلاعاتی که پوک فیت به شما می دهد چیزی نیست که نتوانید جای دیگری پیدا کنید اما دردسر دانلود چند اپ دیگر و تنظیم آنها روی صفحه پوکمون گو را از دوش شما بر می دارد. پوک فیت همه چیز را در یک اپ جا داده است و به شما اجازه می دهد که با خیال راحت تنبلی کنید چون با بازی پوکمون گو به اندازه کافی فعالیت بدنی دارید.

 

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سمیرا زاغیان
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشید

اگر می خواهید ذهن خود را بهبود ببخشید، یک برنامه پر مشغله داشته باشیدReviewed by دقیقه on …