رشد شغلی

با 5 راه آسان درآمد خود را افزایش دهید!

دسترسی به اینترنت موقعیت های زیادی را برای رشد شخصی فراهم می آورد. وب سایت های زیادی وجود دارند که دوره های زیادی را به صورت رایگان ارائه می کنند، جایی که می توانید به مطالعه و ساخت حرفه ای که همیشه می خواستید به آن دست یابید، برسید. بهترین چیز در مورد دوره ها این است که آنها تنها به اندازه یک کلیک از شما دور هستند و در هر زمانی از روز قابل دسترسی هستند. نیازی نیست که تجهیزاتی با تکنولوژی بالا فراهم کنید یا برای دوره های پر هزینه ای ثبتنام کنید.

همه آنچه که نیاز دارید دسترسی به اینترنت و علاقه برای یادگیری است. با جستجو در وب می توانید به راحتی به رهنمودها و نکات سودمند زیادی دست یابید. در اینجا به ایده هایی می پردازیم که هم می توانند به شما در ارتقاء حرفه ای تان کمک کنند و هم سودمند هستند.

1- یادگیری انگلیسی به صورت آنلاین

بله شما از قبل این مهارت را داشته اید و توانایی صحبت کردن به انگلیسی را دارید. شما می توانید از طریق آموزش آنلاین درس ها به مردمی که در آسیا زندگی می کنند، درآمد زایی کنید. اخیرا این کار در میان جوانان اروپایی بسیار محبوب شده است. نگران نشوید، نیازی نیست برای تدریس به مردم کشورهای آسیایی، سخنگوی ملی باشید. اگر مهارت های مکالمه ای خوبی دارید، به این معنا است که شما مناسب این کار هستید. البته شما همواره می توانید با انجام چند نکته کوچک مهارت های گفتاری خود را ارتقاء دهید. همه آنچه که نیاز دارید یک کامپیوتر، دسترسی به اینترنت و یک حساب کاربری Scype است تا به یک مربی انگلیسی تبدیل شوید.

2- یاد بگیرید که چگونه برنامه نویسی کنید

اکنون بهترین زمانی برای یادگیری برنامه نویسی است زیرا تقاضا برای چنین مهارت هایی بسیار بالا است و شما می توانید در خانه خودتان به یک استاد در این زمینه تبدیل شوید. اگر در کار برنامه نویسی و همه آنچه که به آن مربوط می شود تازه کار هستید، ناامید نشوید، روش هایی برای یادگیری برنامه نویسی وجود دارد. بعد از یادگیری اصول اولیه برنامه نویسی مانند متغیرها، شرایط، حلقه ها و غیره، می توانید برای یک دوره زبان برنامه نویسی ویژه که مورد علاقه تان است، ثبتنام کنید. قبل از تصمیم گیری می توانید چک کنید که چه مهارت هایی بیشترین تقاضا را دارد. یکی از سایت های مناسب برای یادگیری مهارت های برنامه نویسی، Codecademy است. آنها به شما می آموزند که چگونه به صورت تعاملی برنامه نویسی کنید و در طول فرآیند یادگیری به شما کمک زیادی می کنند. می توانید از Coursera و Udemy نیز کمک بگیرید. این سایت ها نیز بسترهای آموزشی رایگان با دوره ها و درس های ویدئویی هستند.

3- طراحی وب

 حرفه طراحی وب چالش های بسیاری به همراه دارد و مفرح بودن غلبه به چالش ها است که این کار را جالب و هیجان انگیز می سازد. طراحی وب یک شغل خلاقانه است و فرصت های زیادی را برای تصورات شما فراهم می سازد. یادگیری WordPress در این زمینه به شما کمک شایانی می کند. مدیریت آن آسان است و یک سیستم فوق العاده وبلاگ نویسی حرفه ای و مدیریت محتوا محسوب می شود. رهنمودها زیاد و نکات جالبی موجود است که می توانند به شما در یادگیری WordPress کمک کنند. با دادرا بودن تم های زیادی که نحوه ارائه محتویات مورد علاقه شما را کنترل می کنند و بسیاری آیتم ها که عملکرد وب سایت را ارتقاء می دهند، WordPress قطعا یکی از بهترین سیستم های موجود در این زمینه است. شما می توانید بیاموزید که چگونه تم خود را ایجاد کنید و از آیتم های ارتقاء عملکرد وب سایت استفاده کنید.

4- طراحی گرافیکی

یک راه عالی برای ارتباط با افراد ساخت تصاویر است، هیچ توافقی در این زمینه وجود ندارد که طراحی گرافیکی به عنوان طراحی ارتباطی نیز شناخته شده است. اما بوسیله ساخت تصاویرتان، شما می توانید تجارب و ایده های خود را بوسیله محتویات متنی قابل رویت بیان کنید. دوره های آموزشی رایگان زیادی موجود است که به شما کمک می کنند طراحی گرافیکی را بیاموزید.

یکی از پیشرفت های جالب در این زمینه، اینفوگرافیک است؛ یعنی ارائه بصری گرافیکی اطلاعات به منظور ارائه سریع و واضح آنها. Easel.ly یک ابزار رایگان وب مدار است که در آن شما می توانید هر نوع اینفوگرافیک جالبی را خلق کنید. اگر برای ارائه اطلاعات گرافیکی به مردم ایده ای در سر ندارید، همواره می توانید ایده های خوب درباره نحوه ساخت اینفوگرافیک ها را در اینترنت بررسی کنید. هر صنعت بزرگی نیازمند ارائه داده ها به شکلی موثر است، پس با یادگیری اینکه چطور طراحی کنید و یک اینفوگرافیک بسازید، می توانید همزمان با خلاقانه کار کردن کسب درآمد کنید. از آنجا که بازار اینفوگرافیک کاملا اشباع است، شما می توانید نکاتی را برای ویژه ساختن اینفوگرافیک خود به کار بگیرید؛ آن را ساده و متمرکز حفظ کنید، اگر سایز گرافیک خود تغییر می دهید مراقب باشید که قابلیت خوانده شدن خود را از دست ندهد، یک عنوان قابل درک بسازید و مطمئن شوید که فضای خالی برای اضافه کردن آیتم های دیگر در اختیار دارید. هنگام یادگیری اصول طراحی گرافیکی می توانید از آن مهارت ها استفاده کنید تا عکس های آموزشی و جذاب و الگوهای رفتاری بسازید. از آنجا که نکات در مورد ارتقاء زندگی بسیار محبوب هستند، از مهارت های خود برای ساخت آموزه هایی درباره یک ارتقاء زندگی واقعی کمک بگیرید تا توسط یک جامعه آنلاین شناخته شوید. طراحی های معروفتان می تواند بخشی از نمونه کاریتان را تشکیل دهد. با ساخت یک الگوی رفتاری آموزشی و جالب به مردم با نشان دادن راه حال های غیر معمول برای حل مشکلات کمک می کنید.

5- وبلاگ نویسی ویدئویی

ساخت ویدئو از یک موضوع جالب با استفاده از نظرات و دیدگاه های خودتان و پست آن در یوتیوب یک روش عالی برای شروع کسب درآمد است و می تواند مزایای دیگری نیز داشته باشد. ممکن است کمی زمان ببرد تا شما مخاطبان خود را بدست آورید، اما این کاملا بستگی به آنچه که برای وبلاگ نویسی ویدئویی انتخاب می کنید، دارد. مزیت وبلاگ نویسی ویدئویی این است که بسیار سرگرم کننده تر از متن است و می تواند حول موضوعات مختلفی باشد. تحقیقات اخیر نشان داده که تاثیر محتویات ویدئویی بسیار بیشتر از متن و تصویر است. به کار بردن نکاتی در وبلاگ ویدئویی می تواند بیشتر به موفقیت شما کمک کند. می توانید با یادگیری مهارت های ویرایش ویدئو موفقیت بیشتری نیز حاصل کنید.

اینترنت مملو از نکات و رهنمود است که می توانند به شما کمک کنند تا خود را به طور حرفه ای ارتقاء دهید. نترسید وقتی می بینید که افرادی از قبل در حال انجام همین کاری بوده اند که شما به تازگی شروع کرده اید. اضافه کردن تجربه شخصی خودتان برای امتحان چیزهای مختلف می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کنید. اینترنت محدودیت های سنی را کنار زده است، پس اجازه ندهید که سنتان شما را از تجربه کارهای جدید باز دارد و مانع شما در یادگیری شود. هیچ وقت برای اضافه کردن مهارت های مفید به نمونه کاریتان و رقابت در بازار دیر نیست. افراد بسیاری بوده اند که یادگیری مهارت را تنها برای سرگرمی شروع کرده اند و در نهایت با به کار بردن آن پول زیادی بدست آورده اند. 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن