افراد موفق

۲۰ مطلب خواندنی از «کایلو رن» بازیگر سینمای «جنگ ستارگان»

 

کایلو رن، در فیلم جنگ ستارگان محصول 2015، یک شخصیت تبهکار است؛ فیلمی که از ابتدا، شدت استقبال از آن قابل پیش بینی بود. اما حقایق مربوط به وی چیست؟ اطلاعات حاصل از این نوشتار، باعث افزایش دانسته های شما می شود، دانسته هایی که نشر آن ، باعث درخشش شما در میان دوستانتان خواهد شد. 

 

 

 1. کایلو رن، در نسخه جدید فیلم جنگ ستارگان با عنوان "خیزش قدرت" سردسته تبهکاران است. این شخصیت با بازی "آدام درایور" به روی پرده سینما رفته است.
   
 2. در نگاه اول، بسیار ی از بینندگان تصور می کردند که کایلو رن یک «سیت لورد» است. پس از آن "جی جی آبرام"-کارگردان فیلم- توضیح داد که این تصور اشتباه است و "دراث ویدر"، آخرین سیت لورد بوده است.
   
 3.  شمشیر کایلو بسیار متفاوت از شمشیرهایی است که در مجموعه های پیشین نمایش داده شده است. این شمشیر سه لبه دارای دندانه های مواج است و علت آن این است که بر اساس سناریو، کایلو این شمشیر را خودش با استفاده از «کریستال های کایبر» ساخته است.
   
 4. آدام درایور قبل از ایفای نقش در شخصیت "لکس لادر" در فیلم "سوپرمن در مقابل بت من" محصول سال 2016، در نقش کایلو رن بازی نمود.
   
 5. درایور، به ماسک های ترسناک و سیاه هیچ علاقه ای نداشت. این درحالی است که وی برای بازی در نقش کایلو رن مجبور به استفاده از این ماسک بود. به نقل از درایور، وی به سختی در این قالب قرار می گرفت.
   
 6. ماسک به این دلیل سیاه و ترسناک طراحی شده بود که بینندگان کودک به راحتی آن را به خاظر بیاورند.
   
 7. شهرت این کاراکتر نتیجه یک تلاش محدود نبود، به این دلیل این فیلم پس از صدها تلاش و طراحی ساخته شد.
   
 8. کایلو رن در این فیلم طرفدار پر و پا قرص دارث ویدر، تبهکار اصلی نقابدار است.
   
 9. همانطور که در فیلم نمایش داده می شود، این پسر بد تنها نیست. او برای دستیابی به قدرت، افراد زیادی را در اختیار دارد.
   
 10. کایلو، قبل از اینکه به عنوان فرمانده ارشد، رهبر شوالیه های رن بشود؛ یک شاگرد دست آموز بود.
   
 11. پدر و مادر اصلی او در این فیلم به ترتیب، "هان سولو" و "لیا ارگانا" هستند، زوجی که در نسخه پیشین جنگ ستارگان با یکدیگر ارتباط داشتند.
   
 12. بر اثر ازدواج هان و لیا، "لوک اسکای والکر"؛ یکی از عموهای کایلو شد. این بدان معناست که "آناکین" و "پادمه" نیز پدربزرگ و مادربزرگ او بوده اند.
   
 13. کایلو رن اساسا توسط عمویش به عنوان یک شاگرد تربیت شده بود. اما براساس فیلم، کایلو در تلاش برای تبدیل شدن به دارث ویدر بعدی به نیمه تاریک خود بازگشت.
   
 14. انتظار می رود که این کاراکتر در هشتمین نسخه از فیلم جنگ ستارگان در سال 2017 نیز ظاهر شود.
   
 15. رئیس کایلو رن، ارباب اسنوک است.
   
 16. "لارنس کاستان"، نویسنده فیلم جنگ ستارگان طی مصاحبه ای، بیان داشت که کایلو رن در مقایسه با سایر بچه های بدی که او در سناریوی خودش خلق کرده است؛ شخصیت پیچیده تری دارد.
   
 17. طی تبلیغاتی که از این فیلم در آوریل سال 2014 به عمل آمد، علیرغم نمایش تصویر کایلو رن هیچ کس نام او را نمی دانست.
   
 18. علیرغم وجود گزینه های مختلف برای رسانه Vanity Fair ، اما مسئولین این رسانه سر انجام به این نتیجه رسیدند که برای گرفتن عکس مورد نظر خود از آدام درایور استفاده کنند؛ عکسی که در تابستان 2015 منتشر شد.
   
 19. از زمان اکران فیلم، کایلو رن در بازی های کامپیوتری و مجموعه های گرافیکی به یک شخصیت محبوب تبدیل شده است، بدین صورت که علاوه بر شخصیت های محبوب مجموعه سوم از جعبه اسباب بازی دیزنی، رن نیز در این سری از بازی های دیزنی حضور محبوبی دارد.
   
 20. در نظر سنجی ها پیرامون کایلو رن، آرای دریافت شده در مورد وی مثبت بوده و حتی برخی او را با دارث ویدر مقایسه کرده و گفته اند، که اوتبهکاری نوین است که  قدم در یک مسیر صحیح گذاشته است.
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن