صفحه نخست کسب و کار افراد موفق ۲۰ مطلب خواندنی از «کایلو رن» بازیگر سینمای «جنگ ستارگان»

۲۰ مطلب خواندنی از «کایلو رن» بازیگر سینمای «جنگ ستارگان»

TOKYO, JAPAN - DECEMBER 10: Adam Driver attends the 'Star Wars: The Force Awakens' fan event at the Roppongi Hills on December 10, 2015 in Tokyo, Japan. (Photo by Christopher Jue/Getty Images for Walt Disney Studios)
۲۰ مطلب خواندنی از «کایلو رن» بازیگر سینمای «جنگ ستارگان»Reviewed by دقیقه on Aug 2Rating: 5.0

 

کایلو رن، در فیلم جنگ ستارگان محصول ۲۰۱۵، یک شخصیت تبهکار است؛ فیلمی که از ابتدا، شدت استقبال از آن قابل پیش بینی بود. اما حقایق مربوط به وی چیست؟ اطلاعات حاصل از این نوشتار، باعث افزایش دانسته های شما می شود، دانسته هایی که نشر آن ، باعث درخشش شما در میان دوستانتان خواهد شد. 

 

 

 1. کایلو رن، در نسخه جدید فیلم جنگ ستارگان با عنوان "خیزش قدرت" سردسته تبهکاران است. این شخصیت با بازی "آدام درایور" به روی پرده سینما رفته است.
   
 2. در نگاه اول، بسیار ی از بینندگان تصور می کردند که کایلو رن یک «سیت لورد» است. پس از آن "جی جی آبرام"-کارگردان فیلم- توضیح داد که این تصور اشتباه است و "دراث ویدر"، آخرین سیت لورد بوده است.
   
 3.  شمشیر کایلو بسیار متفاوت از شمشیرهایی است که در مجموعه های پیشین نمایش داده شده است. این شمشیر سه لبه دارای دندانه های مواج است و علت آن این است که بر اساس سناریو، کایلو این شمشیر را خودش با استفاده از «کریستال های کایبر» ساخته است.
   
 4. آدام درایور قبل از ایفای نقش در شخصیت "لکس لادر" در فیلم "سوپرمن در مقابل بت من" محصول سال ۲۰۱۶، در نقش کایلو رن بازی نمود.
   
 5. درایور، به ماسک های ترسناک و سیاه هیچ علاقه ای نداشت. این درحالی است که وی برای بازی در نقش کایلو رن مجبور به استفاده از این ماسک بود. به نقل از درایور، وی به سختی در این قالب قرار می گرفت.
   
 6. ماسک به این دلیل سیاه و ترسناک طراحی شده بود که بینندگان کودک به راحتی آن را به خاظر بیاورند.
   
 7. شهرت این کاراکتر نتیجه یک تلاش محدود نبود، به این دلیل این فیلم پس از صدها تلاش و طراحی ساخته شد.
   
 8. کایلو رن در این فیلم طرفدار پر و پا قرص دارث ویدر، تبهکار اصلی نقابدار است.
   
 9. همانطور که در فیلم نمایش داده می شود، این پسر بد تنها نیست. او برای دستیابی به قدرت، افراد زیادی را در اختیار دارد.
   
 10. کایلو، قبل از اینکه به عنوان فرمانده ارشد، رهبر شوالیه های رن بشود؛ یک شاگرد دست آموز بود.
   
 11. پدر و مادر اصلی او در این فیلم به ترتیب، "هان سولو" و "لیا ارگانا" هستند، زوجی که در نسخه پیشین جنگ ستارگان با یکدیگر ارتباط داشتند.
   
 12. بر اثر ازدواج هان و لیا، "لوک اسکای والکر"؛ یکی از عموهای کایلو شد. این بدان معناست که "آناکین" و "پادمه" نیز پدربزرگ و مادربزرگ او بوده اند.
   
 13. کایلو رن اساسا توسط عمویش به عنوان یک شاگرد تربیت شده بود. اما براساس فیلم، کایلو در تلاش برای تبدیل شدن به دارث ویدر بعدی به نیمه تاریک خود بازگشت.
   
 14. انتظار می رود که این کاراکتر در هشتمین نسخه از فیلم جنگ ستارگان در سال ۲۰۱۷ نیز ظاهر شود.
   
 15. رئیس کایلو رن، ارباب اسنوک است.
   
 16. "لارنس کاستان"، نویسنده فیلم جنگ ستارگان طی مصاحبه ای، بیان داشت که کایلو رن در مقایسه با سایر بچه های بدی که او در سناریوی خودش خلق کرده است؛ شخصیت پیچیده تری دارد.
   
 17. طی تبلیغاتی که از این فیلم در آوریل سال ۲۰۱۴ به عمل آمد، علیرغم نمایش تصویر کایلو رن هیچ کس نام او را نمی دانست.
   
 18. علیرغم وجود گزینه های مختلف برای رسانه Vanity Fair ، اما مسئولین این رسانه سر انجام به این نتیجه رسیدند که برای گرفتن عکس مورد نظر خود از آدام درایور استفاده کنند؛ عکسی که در تابستان ۲۰۱۵ منتشر شد.
   
 19. از زمان اکران فیلم، کایلو رن در بازی های کامپیوتری و مجموعه های گرافیکی به یک شخصیت محبوب تبدیل شده است، بدین صورت که علاوه بر شخصیت های محبوب مجموعه سوم از جعبه اسباب بازی دیزنی، رن نیز در این سری از بازی های دیزنی حضور محبوبی دارد.
   
 20. در نظر سنجی ها پیرامون کایلو رن، آرای دریافت شده در مورد وی مثبت بوده و حتی برخی او را با دارث ویدر مقایسه کرده و گفته اند، که اوتبهکاری نوین است که  قدم در یک مسیر صحیح گذاشته است.
منبع

thefactsite

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمد هلاکوئی
Load More In افراد موفق

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

بلک بری از DTEK50، ایمن ترین گوشی اندروید جهان، رونمایی می کند

بلک بری از DTEK50، ایمن ترین گوشی اندروید جهان، رونمایی می کندReviewed by دقیقه on Aug 6Ra…