صفحه نخست تکنولوژی لذت خوابیدن پشت فرمان خودروی تسلا

لذت خوابیدن پشت فرمان خودروی تسلا

ریلکس در تسلا
لذت خوابیدن پشت فرمان خودروی تسلاReviewed by محمد هلاکوئی on Jun 10Rating:

فکر کنم خوابیدن پشت فرمان یک ماشین تسلا مدل اس اینگونه باشد.
وقتی در یک اتومبیل تسلا مدل اس خوابتان می برد و اتوپایلوت هم روشن است چه اتفاقی می افتد؟ شبیه به یک احمق خطرناک می شوید که تمام دنیا شما را در یک GIF پرببیننده تماشا می کنند. شما هم انگار تصادف نمی کنید، خدا را شکر.
این اتفاق برای این مرد خواب آلود افتاد که در هنگام چرت زدن پشت فرمان ازش فیلمبرداری کردند—دستت رو از فرمان بکش کنار. راننده که خدا رو شکر کمربند ایمنی را بسته بود، به نظر می رسید که هفت پادشاه را خواب می بیند، با اون صورت ریشو روی صندلی راننده تسلا فرو رفته بود و سرش عقب افتاده بود و آفتاب هم روی صورتش می تابید انگار که میخواست بیدارش کنه. مشخص است که دستهاش روی فرمان نیستند اما زانوهاش چی؟
یک آدم باهوش با نام کاربری isevenx، که ادعا می کند سرمایه گذار تسلا و مالک مدل ۳ آینده است این ویدیو را در فرمت GIF در Tesla Motors Subreddit پست کرد. این GIF دوشنبه گذشته برای اولین بار در Imgur پست شده بود.
مثل اینکه هشدار “فرمان را در دست بگیرید” ماشین روشن بوده و مکرراً این هشدار را می داده اما این آقای خواب آلود این هشدارها را نادیده می گرفته. اگر دستان راننده خواب آلود به مدت طولانی فرمان را لمس نمی کرد این ماشین لوکس خودش سرعتش را کم می کرد، چراغ های خطر را روشن می کرد و کاملاً متوقف می شد. بله، همانجا وسط خیابان متوقف می شد.
باید گوییم که ما نسبت به این ویدیوی جذاب مشکوک هستیم. همچنان منتقد ما شین های خودکار هستیم و حسمان این است که این ویدیو عمداً ضبط شده تا نشان بدهند که این نوع اتومبیل ها ایمن هستند حتی اگر پشت فرمان خوابتان ببرد.
هیچکس برای چنین تبلیغی پول نمی دهد. اما انگار یک نفر پیدا شده که این پول را بدهد.
واقعی یا ساختگی؟
شما چه فکر می کنید؟ آیا این راننده واقعا خواب است یا دارد تظاهر می کند؟ نظر خود را در نظرسنجی بی نام توییتری زیر به ما بگویید.

منبع

entrepreneur

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمد هلاکوئی
Load More In تکنولوژی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

بلک بری از DTEK50، ایمن ترین گوشی اندروید جهان، رونمایی می کند

بلک بری از DTEK50، ایمن ترین گوشی اندروید جهان، رونمایی می کندReviewed by دقیقه on Aug 6Ra…