تکنولوژی

لذت خوابیدن پشت فرمان خودروی تسلا

فکر کنم خوابیدن پشت فرمان یک ماشین تسلا مدل اس اینگونه باشد.
وقتی در یک اتومبیل تسلا مدل اس خوابتان می برد و اتوپایلوت هم روشن است چه اتفاقی می افتد؟ شبیه به یک احمق خطرناک می شوید که تمام دنیا شما را در یک GIF پرببیننده تماشا می کنند. شما هم انگار تصادف نمی کنید، خدا را شکر.
این اتفاق برای این مرد خواب آلود افتاد که در هنگام چرت زدن پشت فرمان ازش فیلمبرداری کردند—دستت رو از فرمان بکش کنار. راننده که خدا رو شکر کمربند ایمنی را بسته بود، به نظر می رسید که هفت پادشاه را خواب می بیند، با اون صورت ریشو روی صندلی راننده تسلا فرو رفته بود و سرش عقب افتاده بود و آفتاب هم روی صورتش می تابید انگار که میخواست بیدارش کنه. مشخص است که دستهاش روی فرمان نیستند اما زانوهاش چی؟
یک آدم باهوش با نام کاربری isevenx، که ادعا می کند سرمایه گذار تسلا و مالک مدل 3 آینده است این ویدیو را در فرمت GIF در Tesla Motors Subreddit پست کرد. این GIF دوشنبه گذشته برای اولین بار در Imgur پست شده بود.
مثل اینکه هشدار “فرمان را در دست بگیرید” ماشین روشن بوده و مکرراً این هشدار را می داده اما این آقای خواب آلود این هشدارها را نادیده می گرفته. اگر دستان راننده خواب آلود به مدت طولانی فرمان را لمس نمی کرد این ماشین لوکس خودش سرعتش را کم می کرد، چراغ های خطر را روشن می کرد و کاملاً متوقف می شد. بله، همانجا وسط خیابان متوقف می شد.
باید گوییم که ما نسبت به این ویدیوی جذاب مشکوک هستیم. همچنان منتقد ما شین های خودکار هستیم و حسمان این است که این ویدیو عمداً ضبط شده تا نشان بدهند که این نوع اتومبیل ها ایمن هستند حتی اگر پشت فرمان خوابتان ببرد.
هیچکس برای چنین تبلیغی پول نمی دهد. اما انگار یک نفر پیدا شده که این پول را بدهد.
واقعی یا ساختگی؟
شما چه فکر می کنید؟ آیا این راننده واقعا خواب است یا دارد تظاهر می کند؟ نظر خود را در نظرسنجی بی نام توییتری زیر به ما بگویید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن