صفحه نخست کسب و کار موفقیت تجاری راه کارهای عالی برای جذب مشتری

راه کارهای عالی برای جذب مشتری

جذب مشتری-دقیقه
راه کارهای عالی برای جذب مشتریReviewed by محمد هلاکوئی on Jun 6Rating:

در مقاله منتخب زیر قصد داریم راهکارهای جدیدی برای موفقیت در امر کسب و کار را برای شما ارائه دهیم.

به عنوان یک فرد خبره در کسب و کار  مهم ترین اصل ارائه ی راهکارهای جدید و تازه است.اگر غیر از این باشد خیلی زود با شکست مواجه می شوید و همه ی مشتری های خود را از دست خواهید داد.شما باید مطمئن شوید که همیشه سیل عظیمی از را هکارها وجود دارد.بسیاری از این راهکارها ممکن است موفقیت امیز نباشند یا اینکه اصلا به انها توجهی نشود.سعی کنید  همیشه بهترین و پر مخاطب ترین راهکار را برگزینید.

شما باید در بین رقیبان خود بهترین باشید و همه ی محصولاتتان را بفروش رسانید.راهکارهای زیادی برای جذب مشتری وجود دارد ولی بهترین راهکار فرق میکند.شما با به کارگیری راه کارهای زیر میتوانید سیل عظیمی از مشتری را داشته باشید وبا دنبال کردن انها به درستی به کار خود دوام بدهید. فقط کافیست به خود ایمان داشته باشید.

۱٫سایت خود را  را رتبه بندی کنید:شاید بهترین روش برای ایجاد راهکارهای هدفمند این است که  مرتبط ترین کلمات کلیدی را در مرورگر گوگل قرار دهید و ان کلمات را رتبه بندی کنید .به عنوان مثال اگر به مشاوره ای در خصوص تجارت محلی در کارلزبد,کالیفرنیا نیاز داری میتوانید  سه تا از بهترین کلمات کلیدی”بازاریابی اینترنتی کارلزبد”را در مرور گر گوگل ثبت کنید تا بازدید کننده ها به راحتی محصولات شما را بیابند.یعنی پرکاربردترین کلمات را در مرورگر ثبت کنید.

۲٫وبلاگ:سایت شما باید دارای وبلاگ باشد,یعنی موضوعاتی مرتبط با کسب و کار در ان موجود باشد تا به طور منظم نظریه های مرتبط رد وبدل شود و برای مردم در کسب و کارشان مفید واقع شود.اگر این کار به صورت مرتبط انجام شود شما در کارتان به فردی ماهر تبدیل می شوید و سفارشات زیادی را نیز تحویل خواهید گرفت.

۳٫تبلیغات هدفمند داشته باشید: داشتن تبلیغات دقیق و هدفمند علی الخصوص در فیس بوک راهی بسیار مقرون به صرفه برای جذب مشتری است.

۴٫انجمن گوگل همراه با گروه فیس بوک:هر کدام از این گروه ها میتواند تعداد زیادی مشتری جذب کند ولی باید این را نیز در نظر داشته باشید که ممکن است بعضی از این مشتری ها بی فایده و سود باشند.

۵٫فیلم:ساخت یک فیلم تبلیغاتی یکی از بهترین راهکارها برای جذب مشتری است.این روش نیز مانند گذاشتن کلمات کلیدی در مرورگر گوگل سیل عظیمی از مشتری را به وجود اورده است.

۶٫مشارکت استراتژیک:مشارکت با دیگر شرکت ها و مبادله ی محصولاتشان ممکن است برای هر دو طرف مفید واقع شود.ممکن است شرکت مفابل به شما پیشنهادی بدهد که شما از ان اطلاع نداشته اید و یا بالعکس شما ان اطلاعات را بدهید.اینگونه شما میتوانید بسیاری از مسائل خود را حل کنید و سود بیشتری از سهم بازار را نصیب خود کنید.

۷٫هدف گیری مجدد:پافشاری شما برای جذب افراد علاقه مند در سراسر وب میتواند پس از چندین بار تبلیغ پی در پی نیز مفید واقع شود.این امر که مشتری هفت بار  پس از خرید محصول باید ان را ببیند مصداق این حقیقت است درست مثل زمانی که برای خرید یک کفش گران بارها و بارها ان را از پشت وویترین مغازه نگاه می کنید.

۸٫بازاریابی به وسیله ی ایمیل:با این راه میتوانید محصولات خویش را انتقال دهید و مطمئن شوید که این محصول سالها دوام دارد.

۹٫رسانه های اجتماعی:از رسانه های اجتماعی به عنوان راهکاری برای جذب مشتری و فروش و همچنین برجسته سازی خدمات خود استفاده کنید.

۱۰٫نشست های محلی :اگر در منطقه خود یک گروه بازاریابی میشناسید سعی کنید با انها به مذاکره بپردازید و به وسیله این نشست ها تجارت خود را نیز توسعه دهید.این اشخاص نیز مخاطبان شما هستند.سعی کنید خود را در بین انها معروف کنید.

۱۱٫افراد تبلیغ کننده:مطمئن شوید افرادی را که انتخاب کرده اید به درستی محصول شما را برای همگان اشکار کند و تمامی خصوصیاتش را توضیح دهد.

۱۲٫بروشور، کارت ویزیت، و آگهی: هیچ کاه از رفتن به مدرسه قدیمیتان و توزیع تبلیغات چاپی در ان جا بیمی نداشته باشید و مطمئن باشید انتخاب راهکاری استراتژیک برای نصب تبلیغات در تداوم کار شما بسیار اثر بخش خواهد بود.

منبع

entrepreneur

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمد هلاکوئی
Load More In موفقیت تجاری

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

بلک بری از DTEK50، ایمن ترین گوشی اندروید جهان، رونمایی می کند

بلک بری از DTEK50، ایمن ترین گوشی اندروید جهان، رونمایی می کندReviewed by دقیقه on Aug 6Ra…