صفحه نخست کسب و کار افراد موفق یک مرد عاشق موفق به راه اندازی یک کسب و کار شد

یک مرد عاشق موفق به راه اندازی یک کسب و کار شد

مرد عاشق موفق-دقیقه
یک مرد عاشق موفق به راه اندازی یک کسب و کار شدReviewed by محمد هلاکوئی on Jun 5Rating:

ما یکی از شرکت های کار افرین موفق هستیم که قصد داریم راز موفقیت خویش را برای جهانیان بازگو کنیم.برای راه اندازی  یک سرویس حمل نقل,کارافرینان برای شما توضیح میدهند که چگونه یک خدمات حمل و نقل سودآور داشته باشید و همچنین  نحوه ی اغاز کار که ایا می خواهید در مسافت های طولانی پرواز داشته باشید یا به صورت درون شهری کار خود  ادامه دهید را برای شما مشخص می کنند.در مقاله ی زیر نویسنده ویژگی های داشتن یک سرویس حمل و نقل هلیکوپتر  وهمچنین داشتن کسب و کاری موفق در کنار ان را برای شما ارائه می دهند.

اگر شما در فکر راه اندازی یک سرویس حمل و نقل هستید,ابتدا دریابید که شرکت های موجود چگونه کار خود را شروع کرده اند و از سابقه ان شرکت میتوانید بفهمید که ایا ان شرکت برای الگو قرار دادن در کسب و کارتان مناسب است یا خیر.در اینجا داستان شرکت هلیکوپتری سی کاست که مووسس ان بروس کالتر است را می شنویم.بروس تمام عمرش را صرف کارهای هوانوردی کرده است.اولین پروژه ی علمی ای او در دبیرستان در مورد چگونگی کار کردن بالگردهای هلیکوپتر بود.پس از فارغ التحصیلی او به اکادمی نیروی هوایی رفت.و پس از از اینکه از انجا فارغ شد اولین هواپیمای خود را خریداری کرد و خلبانی ان را خودش بر عهده گرفت.اما او همیشه به بالگردهای ثابت شبیه یک طناب فکر میکرد و هیچ گاه به فکر داشتن یک هلیکوپتر نبود تا این که تقریبا هشت سال پیش همسرش  یک هلیکوپتر مقدماتی به عنوان کادوی تولد تقدیمش کرد.او بلافاصله با ان پرواز کرد  وپس از فرودش گفت که “من تا این زمان عمر خود را بیهوده تلف کرده ام. ”

او  به کسب و کارهایی که هیچ ربطی به پرواز نداشت نظیر مشاوره و مدیریت املاک ومستغلات نیز مشغول بود. ولی در این فکر بود که در حال بازنشستگی است و بسیار نا امید بود که کارهایی  جز پرواز انجام می دهد و این فکر او را خسته میکرد.

بروس زمانی که در شهر نیو همشایردر ساحل جنوبی انگلستان (شهری واقع در جنوب غربی لندن و شمال غربی پورتسموث)در حال پرواز بود به این فکر فرو رفت که این شهر را احیا و تبدیل به مرکزی توریستی کند .

بروس اعتراف کرد که “حتی یک روز هم بدون درامد نمی توانم دوام بیاورم.”

وقتی او داشت به بازنشستگی خود با یأس و ناامیدی فکر می کرد همسرش به او گفت:” چرا کاری که مرتبط با پرواز است شروع نمی کنی مثلا در شهر پورتسموث یک سرویس هلیکوپتری تاسیس کن.” و این گونه بود که با همسر کار تاسیس یک شرکت هلیکوپتری را شروع کردند.انها شرکت هواپیمایی سابق که بزرگترین باند در انگلستان بود را محل مناسبی برای تاسیس شرکت هلیکوپتری خود میدانستند چون درساحل دریا قرار داشت.

پس ازیک سال برنامه ریزی,بروس چند هلیکوپتر اموزشی خریداری  و اموزش های پروازی را شروع کرد. اواز عکاسان میخواست تا از بالا از ساحل دریا عکس برداری کنند و به این منظور یک هلیکوپتر با ظرفیت چهار سرنشین خریداری کرد.تجارت او هر ساله در حال رشد و ترقی بود و درامدش همینطور افزایش پیدا می کرد.او در باند هواییش هنوز هم یک جفت از بالگردهای ثابت را دارد.

کسب و کار انها این گونه بود که کارهای تجاریشان را در مناطق گردشگری انجام میدادند.انها برای انجام قرار دادهای کاری مشتریان را از نیو همشایر به منتهن میبردند و در فرودگاه نیوجرسی پس از کمی استرحت و انجام قرارداد به نیو همشایر باز میگرداندند که برای این کار تعداد زیادی هلیکوپتر داشتند.

پس از آغاز چند تجارت دیگر، بروس می گوید:” این تجارت پیچیده ترین تجارتی بوده که تا بحال داشته است,که قوانینش را موجب این پیچیدگی می داند.”او همچنین بیان میکند که:”اگر تجربه ای قبلی در این زمینه نداشتم قطعا شکست می خوردم.”

یکی از جنبه های پیچیده ی کسب کار قبلی که به او کمک زیادی کرده است کنار هم چیدن طرح های پیشنهادی برای قراردادهای اتحادی بوده است. مثلا زمانی که روی میز کار خود ۳۰۰صفحه اضافی برای بستن قرار داد داشته باشی که این پیچیدگی بسیار رعب اور است.

بیشتر قرار دادهای او با شرکت های تجاری به منظور اموزش پروازهای خصوصی بود. که این اموزش برروی سواحل زیبا بسیار لذت بخش بود.

در کنار بروس وهمسرش  یه فرد دیگر به نام کارن برای معاونت و چهار خلبان در بخش بالگرد و همچنین دو نفر دیگر در بخش بال ثابت مشغول به کار بودند. دو تن از این خلبانان دارای گواهینامه تعمیرات از ارتش بودند که تعمیرات اساسی برعهده ی این دو بود.تعمیرات سنگین تر  در یک مکان دیگر انجام میشد که پس از هر ۱۰۰ساعت پروار قطعات هلیکوپتر کلا از یکدیگر جدا و به صورت کامل بازرسی می شدند.

بروس تنوع طلبی را راز موفقیت خویش می داند و می گوید:”استراتژی کار من به کار گیری شبکه ای گسترده است که  برنامه های بدون کاربرد را به کل از این شبکه حذف کردم.” او همچنین عقیده دارد که هر کسی که میخواهد تجارتی نو را اغاز کند نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد چون هیچ کاری بدون برنامه ریزی به موفقیت نمی رسد. نظم او نیز تحسین بر انگیز است.البته ناگفته نماند که عشق به پرواز نیز در این موفقیت کم بی اثر نبوده است.

منبع

entrepreneur

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمد هلاکوئی
Load More In افراد موفق

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

بلک بری از DTEK50، ایمن ترین گوشی اندروید جهان، رونمایی می کند

بلک بری از DTEK50، ایمن ترین گوشی اندروید جهان، رونمایی می کندReviewed by دقیقه on Aug 6Ra…