صفحه نخست کسب و کار بازاریابی و فروش روشهای طلائی برای تبدیل یک رابطه شخصی به یک رابطه کاری

روشهای طلائی برای تبدیل یک رابطه شخصی به یک رابطه کاری

hands
روشهای طلائی برای تبدیل یک رابطه شخصی به یک رابطه کاریReviewed by سارا حق شناس on Nov 11Rating:

چگونه می توان یک رابطه  شخصی را به یک رابطه کاری موفق تبدیل کرد؟

ما در جهانی زندگی می کنیم که در آن فریبکاری و تقلب و حقه بازی به گونه ای حرف اول را می زند و در این دنیا هیچ چیز آنگونه که به نظر می رسد، نیست.

بشر دروغ گو نیست، بلکه  با حقیقت به صورت اقتصادی برخورد می کند و فرانمایی به متریالی اشاره دارد که می توان از درون آن سمت دیگرش را نیز دید.

اکثر روابط شخصی بر اساس واکنش های احساسی به کاتالیزورها(کنش یارها)  یا فرصت طلبی  است که از طریق مذهب، سنت، فرهنگ و سیستم های ارزش گذاری موجود در جامعه حاصل می شوند و باعث می شود افراد از نظر احساسی درگیر طرف مقابل  شوند و از این طریق ذهن خود را مشغول کنند و به گونه ای شیفته و واله آن فرد گردند.

این شیفتگی منجر به وسواس احساسی و انتظارات بیش از حد می شود، به گونه ای که افرادی که دچار این گونه شیفتگی شده اند، نمی توانند واقعیت را ببینند، واقعیتی که به راحتی دیده می شود و این تکنیک نوعی فریبکاری محسوب می شود که بزرگترین کلک بازاریابی که تاکنون بر روی بشر به مرحله اجرا درآمده و تریلیون ها دلار ارزش دارد، می باشد. محتوای واقعی  پنهان می شود و این محتوا هنگامی آشکار می گردد که پوششی که بر روی آن قرار گرفته، برداشته شود.

از این رو پرسشی که در اینجا مطرح می گردد این است که این مطالب چه ارتباطی با ارتباطات کاری و تجاری دارند؟

359-red-number-1jpegدراین باره فکر کنید که به چه دلیل قصد ندارید به یک رابطه شخصی به عنوان یک رابطه تجاری و کاری نگاه کنید. اکثر افراد به این پرسش این گونه پاسخ می دهند که : "به خاطر عشق، احساسات قلبی، احساساتی که نویسندگان درباره اش داستان می نویسند، شاغران درباره اش شعر می گویند، احساساتی که الهام بخش تصنیف ها و آهنگسازان هستند، نمی توان روابطی را که بر اساس احساسات قلبی بنا شده است را با روابط کاری مقایسه کرد، این کار درستی نیست." این اولین واکنشی است که معمولاً افراد از خود نشان می دهند.

810-number-2 درباره این مطلب فکر کنید که چه اتفاقی می افتد اگر رابطه ای شروع به فروپاشی کند. آنچه که بعد از قطع رابطه عاطفی رخ می دهد، درباره تقسیم اموال و دارایی ها به طور مساوی بین طرفین رابطه، قراردادها و توافق نامه ها، تقسیم وظایف و مسئولیت ها، شرایط فرزندان بعد از جدایی، وکلا و قاضی ها و در نهایت دادگاه ها می باشد.

162-red-number-3متوجه این مطلب هستید که تمامی اصطلاحاتی که در بند بالا مطرح شدند، در کسب و کار و روابط تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. و دیگر حرفی از عشق و روابط رمانتیک مطرح نمی شود. در واقع در این مرحله همه چیز درباره کشمکش های خصمانه و ناراحت کننده است.

McLGXdEca رابطه خود را با شفافیت و صداقت آغاز کنید. رابطه را بر اساس اصول اخلاقی تجاری بنیان گذاری کنید. و قبل از آغاز رابطه در این باره به توافق برسید که هر یک از طرفین موظف به انجام چه کارهایی هستند، چه کارهایی را می توانند انجام دهند، و چه تعهداتی نسبت به این رابطه خواهند داشت. و سپس درباره آنچه که طرفین نباید انجام بدهند نیز به توافق برسید. و این آغاز یک رابطه تجاری است که باعث می شود هر یک از طرفین بیشترین سود را از این رابطه به دست آورند. رابطه شما چه یک رابطه یک شبه و یا کوتاه مدت باشد و یا رابطه ای طولانی و پایدار با برنامه ریزی بلند مدت برای رشد و نمو هر چه بیشتر و بهتر در آینده، طرفین رابطه خود را به عنوان سرپرست ارتباطات کاری آینده فرزندان  می دانند.

red-number-5سعی کنید متوجه شوید که به چه دلیل اگر به یک رابطه عشقی همانند یک رابطه تجاری نگاه کنید، رابطه موفق تری خواهید داشت در عوض اینکه فقط به احساسات قلبی اکتفا کنید و هدفتان به دست آوردن طرف مقابل باشد. احساسات قلبی و حس مالکیت معادل شیفتگی و یا عشق هستند، که نیرویی منفی، مخرب و انرژی بر می باشد. عشق واقعی در واقع یک رابطه دوستانه واقعی است که می تواند پایه و اساس یک رابطه کاری واقعی را تشکیل دهد که در آن رابطه طرفین توافقنامه کاری در واقع شرکای واقعی هستند، صرف نظر از اینکه نوع و ماهیت رابطه ای که دو طرف با یکدیگر دارند، چیست.

red-number-6دراین باره فکر کنید که به چه دلیل قصد ندارید به یک رابطه شخصی به عنوان یک رابطه تجاری و کاری نگاه کنید. اکثر افراد به این پرسش این گونه پاسخ می دهند که : "به خاطر عشق، احساسات قلبی، احساساتی که نویسندگان درباره اش داستان می نویسند، شاغران درباره اش شعر می گویند، احساساتی که الهام بخش تصنیف ها و آهنگسازان هستند، نمی توان روابطی را که بر اساس احساسات قلبی بنا شده است را با روابط کاری مقایسه کرد، این کار درستی نیست." این اولین واکنشی است که معمولاً افراد از خود نشان می دهند.

red-number-7-e1356993172500درباره این مطلب فکر کنید که چه اتفاقی می افتد اگر رابطه ای شروع به فروپاشی کند. آنچه که بعد از قطع رابطه عاطفی رخ می دهد، درباره تقسیم اموال و دارایی ها به طور مساوی بین طرفین رابطه، قراردادها و توافق نامه ها، تقسیم وظایف و مسئولیت ها، شرایط فرزندان بعد از جدایی، وکلا و قاضی ها و در نهایت دادگاه ها می باشد.

RiAydB6iLمتوجه این مطلب هستید که تمامی اصطلاحاتی که در بند بالا مطرح شدند، در کسب و کار و روابط تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. و دیگر حرفی از عشق و روابط رمانتیک مطرح نمی شود. در واقع در این مرحله همه چیز درباره کشمکش های خصمانه و ناراحت کننده است.

red-number-9رابطه خود را با شفافیت و صداقت آغاز کنید. رابطه را بر اساس اصول اخلاقی تجاری بنیان گذاری کنید. و قبل از آغاز رابطه در این باره به توافق برسید که هر یک از طرفین موظف به انجام چه کارهایی هستند، چه کارهایی را می توانند انجام دهند، و چه تعهداتی نسبت به این رابطه خواهند داشت. و سپس درباره آنچه که طرفین نباید انجام بدهند نیز به توافق برسید. و این آغاز یک رابطه تجاری است که باعث می شود هر یک از طرفین بیشترین سود را از این رابطه به دست آورند. رابطه شما چه یک رابطه یک شبه و یا کوتاه مدت باشد و یا رابطه ای طولانی و پایدار با برنامه ریزی بلند مدت برای رشد و نمو هر چه بیشتر و بهتر در آینده، طرفین رابطه خود را به عنوان سرپرست ارتباطات کاری آینده فرزندان  می دانند.

red-number-0سعی کنید متوجه شوید که به چه دلیل اگر به یک رابطه عشقی همانند یک رابطه تجاری نگاه کنید، رابطه موفق تری خواهید داشت در عوض اینکه فقط به احساسات قلبی اکتفا کنید و هدفتان به دست آوردن طرف مقابل باشد. احساسات قلبی و حس مالکیت معادل شیفتگی و یا عشق هستند، که نیرویی منفی، مخرب و انرژی بر می باشد. عشق واقعی در واقع یک رابطه دوستانه واقعی است که می تواند پایه و اساس یک رابطه کاری واقعی را تشکیل دهد که در آن رابطه طرفین توافقنامه کاری در واقع شرکای واقعی هستند، صرف نظر از اینکه نوع و ماهیت رابطه ای که دو طرف با یکدیگر دارند، چیست.

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سارا حق شناس
Load More In بازاریابی و فروش

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

بازدهی و نتیجه ی خوب در یک جلسه کاری

بازدهی و نتیجه ی خوب در یک جلسه کاریReviewed by سارا حق شناس on Dec 28Rating: امروزه در مر…