صفحه نخست دسته‌بندی نشده راهکارهایی برای تأسیس شرکت تخریب سازه های مسکونی و تجاری

راهکارهایی برای تأسیس شرکت تخریب سازه های مسکونی و تجاری

construction
راهکارهایی برای تأسیس شرکت تخریب سازه های مسکونی و تجاریReviewed by سارا حق شناس on Oct 14Rating:

ind6  چگونه می توان یک شرکت تخریب سازه های مسکونی و تجاری راه اندازی کرد؟

یک شرکت تخریب سازه های مسکونی و تجاری کوچک را می توان به صورت کاملاً موفقیت آمیز و با طراحی یک برنامه کسب و کار مناسب و تهیه سرمایه اولیه بسیار کم تا راه اندازی کرد. به این دلیل که بسیاری از شرکت های ساختمانی در پروژه های مسکونی و تجاری خود ترجیح می دهند به منظور تخریب داخلی و خارجی ساختمان با شرکت های کوچکی که مسئولیت این کار را به عهده می گیرند یک قرارداد مقاطعه کاری فرعی ببندند، همواره در این زمینه برای شرکت های تخریبی تازه تأسیس و کوچک فرصت های بی نظیری وجود دارد. با پیگیری برخی مراحل ساده و ابتدایی و کسب برخی گواهینامه ها و مجوزها، می توانید کسب و کاری جدید در زمینه تخریب سازه های مسکونی و تجاری راه اندازی و تأسیس کنید.

بهتر است فعالیت خود را در این زمینه با یک شرکت تخریب سازه های مسکونی کوچک و جمع و جور آغاز کنید. بسته به میزان تجربه و سرمایه اولیه ای که در اختیار دارید، یک شرکت تخریبی کوچک برای شما بهترین گزینه خواهد بود. در صورتی که فعالیت خود را با شرکتی کوچک آغاز کنید می توانید تجربه و مهارت لازم را برای راه اندازی کسب و کار بزرگتر به دست آورید.

درباره این مطلب تحقیق کنید که چه نوع از شرکت های تخریب  در ناحیه مورد نظر شما در حال فعالیت هستند. از این طریق می توانید متوجه این مطلب شوید که کسب و کار شما در آن ناحیه تا چه حد موفق خواهد بود، مخصوصاً در صورتی که قصد داشته باشید فعالیت خود را با یک شرکت تخریبی کوچک آغاز کنید که به منظور اجرای پروژه های تخریب با شرکت های ساختمانی بزرگتر قرارداد می بندد.

تخریب دستی می تواند شامل مواردی مانند تخریب و حذف بتون، سیم کشی ساختمان، لوله کشی ساختمان، چوب، آهن و یا سایر مصالح مربوط به ساختمان های مسکونی  باشد. در مقابل شرکت های تخریب مکانیکی سازه ها و ساختمان های بزرگتری را تخریب می کنند و به تجهیزات و سرمایه بیشتری نیاز دارند.

حوزه جدیدتری که در این حرفه ایجاد شده است، deconstruction و یا تخریب سبز است و از روشی آهسته اما مهربان با محیط زیست استفاده می کند که بسیاری از مصالح به دست آمده از طریق تخریب را بازیافت می کند. در این روش سازه مورد نظر با دقت برچیده می شود در عوض اینکه تخریب شود و میزان زباله های باقی مانده از این گونه تخریب  به شدت محدود است.

به طراحی یک برنامه کسب و کار مناسب بپردازید. از این طریق می توانید نه تنها برای درخواست وام از بانک آمادگی لازم را به دست آورید بلکه برای سایر مراحل تأسیس شرکت نیز به اندازه کافی آماده خواهید بود. می توانید مواردی مانند استراتژی کسب و کار، نوع فعالیت های تخریبی شرکت، تجهیزات و بیمه های مورد نیاز شرکت، اهداف شرکت و تعداد اولیه کارمندان مورد نیاز را در برنامه کسب و کار بگنجانید.

در صورتی که با طراحی برنامه کسب و کار آشنایی ندارید، وب سایت های گوناگونی وجود دارند که می توانید در این زمینه از آنها کمک بگیرید. با کمی تحقیق می توانید وب سایتی  که در این زمینه بیشترین کمک را به شما خواهد رساند، پیدا کنید.

به منظور دریافت مجوز کسب و کار درخواست بدهید. چنین درخواست هایی را می توان از طریق مراجعه به اداره دولتی منطقه مورد نظر پیگیری نمود. برخی از ایالت ها و یا نواحی محلی به مجوزی برای عقد قرارداد نیز نیاز دارند و برای دریافت چنین مجوزی می توانید به ادراه دولتی ناحیه مورد نظر خود مراجعه کنید و اطلاعات مورد نیاز در این باره را به دست آورید.

بیمه های مورد نیاز اینگونه فعالیت های تخریبی را خریداری نمایید. هنگامی که در حال شروع فعالیت های خود هستید، به بیمه مسئولیت عمومی و بیمه جبران خسارت کارگران نیاز خواهید داشتید. در حین شروع کار با شرکت های ساختمانی  ممکن است به بیمه تخریب نیز نیاز پیدا کنید زیرا برخی از مشتریان قبل از عقد قرارداد چنین بیمه هایی را از شرکت تخریب کننده درخواست خواهند کرد.

بسیاری از شرکت های بیمه انواع گوناگونی از بیمه های مورد نیاز را ارائه می دهند به این منظور که نیازهای مختلف شرکت های تخریب را تحت پوشش قرار دهند. ارائه درخواست بیمه به چند شرکت گوناگون به شما این امکان را می دهد که مهم ترین و ضروری ترین بیمه های مورد نیاز شرکت را به دست آورید.

میزان بزرگی کسب و کار و نوع فعالیت های آن تعیین کننده تعداد و نوع بیمه های مورد نیاز می باشد. یک شرکت کوچک که در زمینه تخریب دستی فعالیت می کند به بیمه های بسیار کمتری نیاز دارد درحالی که  یک شرکت بزرگتر که در زمینه تخریب مکانیکی تخصص دارد، به بیمه های بیشتری در زمینه حوادث مربوط به کارگران و آسیب های احتمالی نیاز دارد و همچنین چنین شرکت هایی باید تجهیزاتی مانند بولدوزر و جرثقیل را نیز بیمه کنند.

به منظور اداره کسب و کار خود مکان مناسبی را در نظر بگیرید. شما می توانید یک شرکت تخریب دستی کوچک را در خانه خود نیز اداره کنید، اما در صورتی که بتوانید برای کسب و کار خود دفتر کار داشته باشد، کسب و کارتان به طرز تأثیرگذارتری گسترش می یابد و مشتریان بیشتری را جذب خواهد کرد.

ابزار و تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری کنید. خرید تجهیزات و ابزار اولیه می تواند برای شما گران تمام شود. یک شرکت کوچک تخریب دستی می تواند فعالیت خود را با ابزارهایی مانند چکش، اسکنه، میله دیلم و یا اهرم بلند، و میله های تخریبی آغاز کند. این گونه ابزار را می توان برای مصالح گوناگونی مانند کاشی، کف پوش، بتون، آجر، چوب، آهن، میخ و پیچ به کار برد.

سعی کنید شرکت و خدماتی که ارائه می دهد را ارتقاء دهید. روش های زیادی برای تبلیغ شرکت و خدماتی که ارائه می دهد وجود دارد مانند طراحی و راه اندازی وب سایت، چاپ آگهی در روزنامه های محلی و مجلات تخصصی کسب و کار، و توزیع کارت ویزیت. از تمامی روش های تبلیغاتی که در اختیار دارید استفاده کنید و مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کنید.

نسبت به این مطلب اطمینان حاصل کنید که کارکنان آموزش های ضروری در زمینه رعایت مسائل ایمنی در محل کار را دیده اند. قبل از شروع هر کاری شرایط ایمنی محل کار را بررسی کنید تا کارگران با رعایت کامل مسائل ایمنی به فعالیت های خود بپردازند.

رعایت مسائل ایمنی شامل مواردی مانند تحقیقات مهندسی، کنترل خدمات اجتماعی، برخورداری از آمادگی لازم جهت ارائه خدمات پزشکی اورژانسی و اطلاعات تماس با آتش نشانی و اداره پلیس می باشد.

می توانید از طریق سمینارها و آموزش های آنلاین شرکت ها و سازمان های گوناگونی مانند OSHA  (سازمان ایمنی و بهداشت) در زمینه رعایت مسائل ایمنی آموزش ببینید.

برای هر پروژه ای که قبول می کنید، یک نفر را به عنوان مسئول رعایت مسائل ایمنی انتخاب کنید. به این دلیل که عمل تخریب می تواند بسیار خطرناک باشد، حضور فردی که مسئولیت رعایت مسائل ایمنی را به عهده بگیرد، بسیار ضروری خواهد بود. در صورتی که شرکت کوچک باشد و نتواند برای این مسئولیت فردی را به صورت تمام وقت استخدام کند، می توانید فرد دیگری را علاوه بر مسئولیت هایی که دارد، مسئول رعایت استانداردهای ایمنی کنید و اطمینان حاصل کنید که استانداردهای ایمنی در محل کار شما رعایت می شوند.

قبل از شروع هر پروژه کاری برای دریافت مجوزهای مورد نیاز اقدام کنید. نوع مجوزهایی که در این زمینه ضروری هستند با توجه به ایالت و ناحیه محل فعالیت شما متفاوت می باشد

قوانین و استانداردهای مرتبط با جنبه های خاص شرکت های تخریبی بسته به ایالت محل فعالیت شما متفاوت هستند و شامل مواردی مانند قوانین ایجاد سر و صدا، ساعت کاری قابل قبول، و جزئیات مربوط به طرز استفاده و چگونگی جایگذاری زباله دانی می باشند.

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سارا حق شناس
Load More In دسته‌بندی نشده

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

بازدهی و نتیجه ی خوب در یک جلسه کاری

بازدهی و نتیجه ی خوب در یک جلسه کاریReviewed by سارا حق شناس on Dec 28Rating: امروزه در مر…