بازاریابی و فروشدسته‌بندی نشدهشروع کسب و کارکسب و کار

چگونه یک کسب و کار سودآور را به همراه بازاریابی اطلاعات راه اندازی کنیم؟

با راه اندازی یک کسب و کار سودآور در زمینه بازاریابی اطلاعات می توانید اطلاعات خود را در اختیار بازاری که مورد هدف قرار داده اید، بگذارید و آنچه که نیاز دارند را به آنها بدهید. فعالیت در زمینه بازاریابی اطلاعات آنگونه که به نظر می رسد پیچیده نیست. هر شخصی می تواند بعد از گذراندن 6 مرحله ساده یک کسب و کار بازاریابی اطلاعات را راه اندازی کند.

071950-green-metallic-orb-icon-alphanumeric-number-1در جست و جوی موقعیتی باشید که مردم در آن تشنه اطلاعات هستند

در صورتی که بتوانید چنین موقعیتی را بیابید، کسب و کار در زمینه بازاریابی اطلاعات بهترین عملکرد را خواهد داشت. برای مثال افرادی که قصد دارند وزن خود را کم کنند و یا اینکه صاحب یک کسب و کار کوچک هستند بیش از افرادی که قصد خرید یک دی وی دی را دارند یا اینکه می خواهند از حراجی ها خرید کنند، تشنه اطلاعات می باشند. اگر مردم انگیزه کافی را در دریافت اطلاعات داشته باشند، فروش اطلاعات به آنها آسان تر خواهد بود.

071951-green-metallic-orb-icon-alphanumeric-number-2با استفاده از اطلاعات، سعی در حل مشکلات بازدیدکنندگان داشته باشید

شما باید بتوانید با استفاده از اطلاعاتی که ارائه می دهید، مشکلات افرادی را که خواهان آن اطلاعات هستند را حل کنید. اطلاعاتی که ارائه می دهید نباید فقط شامل مجموعه ای از اطلاعات درباره موضوعی خاص باشند. برای مثال افرادی که قصد دارند وزن خود را کم کنند با چه مشکلاتی مواجه خواهند بود؟ آیا از انگیزه کافی برخوردار نیستند؟ آیا برنامه غذایی نادرستی داشته اند؟ صاحبان کسب و کارهای کوچک نیز می خواهند بدانند چگونه در حین پرداخت مالیات پول ذخیره کنند و یا اینکه چگونه اولین کارمندان خود را استخدام کنند. در صورتی که بتوانید مشکلات افرادی که خواهان اطلاعات هستند را حدس بزنید، خواهید توانست محصولات اطلاعاتی خود را به بهترین نحو به آنها به فروش برسانید.

071952-green-metallic-orb-icon-alphanumeric-number-3شروع به تحریر متون اطلاعاتی جدید کنید و یا از متون اطلاعاتی که پیش از این به رشته تحریر درآمده اند استفاده کنید

خوشبختانه شما مجبور نیستید حتماً یک خبرنگار برنده جایزه ادبی پولیتزر باشید تا بتوانید یک محصول اطلاعاتی سودآور بنویسید. هنگامی که پای بازاریابی اطلاعات در میان باشد کیفیت اطلاعات از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است در صورتی که سبک متن، لحن آن و یا اندازه آن اهمیتی نخواهد داشت. شما می توانید محصولات اطلاعاتی را خودتان بنویسید و یا اینکه فردی را استخدام کنید تا آن را برای شما بنویسد.

071953-green-metallic-orb-icon-alphanumeric-number-4صفحه ای را به منظور فروش محصولات خود راه اندازی کنید

بعد از اینکه خودتان اطلاعات را نوشتید و یا اینکه فردی آن را برای شما نوشت، به صفحه ای نیاز خواهید داشت تا به عنوان یک فروشنده 24 ساعته محصولات اطلاعاتی شما را به فروش برساند. صفحه فروش  باید مزایای مهم و اصلی محصولات را به بازدیدکنندگان منتقل کند و به گونه ای عمل کند تا بازار متوجه این مطلب شود که به چه دلیل به محصولات شما نیاز دارد. شما می توانید محصولات خود را به صورت اتوماتیک با استفاده از خدماتی مانند  E-junkie، Paydotcom، و یا Clickbank به فروش برسانید.

071954-green-metallic-orb-icon-alphanumeric-number-5محصول خود را بازاریابی کنید

در صورتی که نتوانید فروش موفقیت آمیزی داشته باشید، کسب و کار شما در زمینه بازاریابی اطلاعات به هیچ یک از اهداف خود نمی رسد. با فرستادن بازدیدکنندگان به صفحه فروش وب سایت و استفاده از چند تکنیک بازاریابی گوناگون می توانید اطمینان حاصل کنید که ترافیک مورد نیاز را جهت فروش محصولات به دست خواهید آورد. شما می توانید مقالاتی را نوشته و توزیع کنید و از این طریق بازدیدکنندگان زیادی را به سوی وب سایت خود بکشانید. همچنین می توانید وبلاگی  ایجاد کنید و از طریق آن درباره خود و محصولاتی که ارائه می دهید با مردم صحبت کنید. در نهایت از طریق تبلیغات کلیکی به کسب درآمد بپردازید و در وب سایت های دیگر آگهی های تبلیغاتی قرار دهید تا با استفاده از آنها بازدیدکنندگان به وب سایت شما ارجاع داده شوند.

فعالیت در زمینه بازاریابی اطلاعات روش فوق العاده ای به منظور راه اندازی یک کسب و کار آنلاین می باشد زیرا از طریق آن به مردم آنچه را ارائه می دهید که مردم دقیقاً به آن نیاز دارند. هنگامی که بازار مورد نظر خود را تشخیص دادید و یک محصول سودآور را تهیه و آماده ارائه کردید، می توانید وارد مرحله بعد شوید و یک امپراطوری بازاریابی اطلاعات برای خود ایجاد کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن