صفحه نخست کسب و کار بازاریابی و فروش چگونه با استفاده از تبلیغات جذاب توجه مشتریان را به سوی خود جلب کنید؟

چگونه با استفاده از تبلیغات جذاب توجه مشتریان را به سوی خود جلب کنید؟

Print
چگونه با استفاده از تبلیغات جذاب توجه مشتریان را به سوی خود جلب کنید؟Reviewed by سارا حق شناس on Sep 24Rating:

چندین بار تاکنون پیش آمده است که مشتریان خود را به دلیل تبلیغات ضعیف از دست بدهید؟ به خاطر وجود اینترنت مصرف کنندگان کنونی نسبت به گذشته اطلاعات بیشتری دارند و همچنین بیشتر از چند سال گذشته در انبوه تبلیغات پیش روی خود غرق شده اند. تبلیغات باید به اندازه ای جذاب و جالب توجه باشند تا بتوانند نظر مشتریان را به خود جلب کنند و آنها را به سمت محصولات سوق دهند.

359-red-number-1jpegتهیه عنوان و تیتر تبلیغاتی جذاب و جالب توجه

شما باید توجه خوانندگان را به سوی خود جلب کنید. پیام مورد نظر خود را فقط با استفاده از چند کلمه به مشتری برسانید. کلماتی که از آنها استفاده می کنید باید هیجان انگیز، جذاب و دراماتیک باشند. عناوینی که حالت پرسشی داشته باشند تأثیر فوق العاده ای بر روی بیننده می گذارند. از فونت بزرگ و بولد شده استفاده کنید و از این طریق توجه مشتریان را به سمت خود جلب کنید. تحقیقات نشان داده اند که تیترهایی که در میان علامت نقل قول قرار گرفته اند، عملکرد بهتری نسبت به سایر تیترهایی دارند که در میان علامت نقل قول قرار نگرفته اند. مردم تصور می کنند عباراتی که در میان علامت نقل قول قرار گرفته اند، عبارات مهم تری هستند.

810-number-2  خوانندگان خود را هدایت و رهبری کنید

 دومین مرحله مطالبی است که درست در زیر تیتر قرار گرفته اند. در صورتی که تیتر فوق العاده و جالب توجهی تهیه کرده باشید، توجه خوانندگان به آنچه که در زیر آن قرار دارد، نیز جلب خواهد شد. با این وجود هنوز نباید همه چیز را لو بدهید. با کمی شیطنت و به صورت کنایه آمیز و غیر مستقیم درباره آنچه که به مشتری ارائه می دهید، صحبت کنید. آنچه که در زیر تیتر قرار می گیرد باید خوانندگان را مستقیماً به سمت متن اصلی تبلیغات سوق بدهد.

162-red-number-3 به خوانندگان خود متنی را ارائه بدهید که ارزش خواندن داشته باشد

 سومین مطلبی که باید در نظر بگیرید متن آگهی تبلیغاتی است. در صورتی که کار خود را به درستی انجام داده باشید، توجه مخاطب به متن آگهی جلب خواهد شد. در متن آگهی می توانید جزئیات دقیقی را درباره محصولات و خدماتی که ارائه می دهید، بیان کنید. در صورتی که آگهی تبلیغاتی خود را برای مخاطب ایمیل کرده اید، می توانید در هر چند صفحه که بخواهید، درباره محصول خود توضیح بدهید. بسته به قیمت خدمات و یا محصولات خود می توانید آگهی کوتاه و یا طولانی ای داشته باشید. برای مثال برای محصول و یا خدماتی که ۲۹٫۹۹ دلار ارزش دارد، یک آگهی ۲ تا ۴ صفحه ای کفایت می کند. هر گونه محصولی که بیشتر از ۱۰۰ دلار ارزش داشته باشد، به آگهی ۸ تا ۲۰ صفحه ای نیاز دارد. در صورتی که در گذشته درباره محصولات خود از مشتریان و مخاطبان نظرخواهی کرده اید، از نظریات آنها در متن آگهی استفاده کنید، در غیر این صورت می توانید از مقالات پذیرفته شده مرتبط با محصولات خود استفاده کنید.

McLGXdEca  معامله را با قاطعیت به پایان برسانید

 آخرین مرحله در واقع آخرین فعالیتی است که در این فرآیند انجام خواهید داد. در این مرحله است که شما با قاطعیت معامله را به پایان می رسانید. شما می خواهید مشتریان کارت های اعتباری خود را بردارند و هر آنچه را که به آنها می فروشید را خریداری کنند. اعتماد به نفس داشته باشید، اما سعی نکنید مشتریان را وادار به خرید کنید. تبلیغات خود را به گونه ای تنظیم کنید که مخاطبان به این باور برسند که "زمان حاضر" تنها زمانی است که آنها باید درباره محصولات شما اطلاعات کسب کنند و یا اینکه به آنها بگویید مدت زمان ارائه محصولات محدود است و آنها باید همین الآن برای خرید اقدام کنند در غیر این صورت فرصت بی نظیری را از دست می دهند.

مشاهده مقالات بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سارا حق شناس
Load More In بازاریابی و فروش

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

این موارد رو هم بررسی کنید

بازدهی و نتیجه ی خوب در یک جلسه کاری

بازدهی و نتیجه ی خوب در یک جلسه کاریReviewed by سارا حق شناس on Dec 28Rating: امروزه در مر…