درباره دقیقه

دقیقه ، نام همین وب سایت است و برای ما افتخار بزرگیست که لحظات و دقایق خود را در وب سایت دقیقه سپری می کنید.
وب سایت دقیقه با هدف رشد کیفی آموزش در پیشرفت کسب و کارها و  موفقیت شخصی ایجاد شده و مباحث اصلی این وب سایت در ۶ موضوع اصلی که در زندگی شخصی و کاری، با آن زیاد سر و کار داریم بنا شده است.

کسب و کار اینترنتی
بازاریابی اینترنتی
فروش و بازاریابی
مهارت ارتباطی
سبک زندگی
روانشناسی ثروت

تیم تولید محتوای دقیقه با تهیه محتوای بروز و اختصاصی، سعی در ایجاد آموزش متنی ، صوتی و تصویری با سطح کیفیت جهانی دارد و امیدوارم که با حمایت شما به این هدف بزرگ خود در زمانی کوتاه برسد.
بنیان گذار و موسس وب سایت دقیقه “محمد هلاکوئی” بوده که شما میتوانید رزومه شخصی ایشان را در کمتر از یک دقیقه مطالعه کنید.

وب سایت دقیقه از چه زمانی شروع به کار کرده است؟
دامین وب سایت دقیقه از سال ۲۰۱۴ ثبت شد و بصورت دوره ای و گذرا با موضوع مدیریت و بازاریابی شروع به کار کرد ولی بصورت حرفه ای فعالیت خود را در پایان سال ۲۰۱۷ آغاز کرد و افتتاح رسمی این وب سایت از سال ۲۰۱۸ می باشد.

مخاطبین وب سایت دقیقه چه کسانی هستند؟
مخاطبین این وب سایت کسانی هستند که بصورت جدی تصمیم گرفته اند خود را  در مدار و فراکنس های مثبت و موفقیت قرار دهند. محتوای این وب سایت بصورت کاملا ساده بصورت متنی ، صوتی و فیلم ارائه می شود و شما می توانید تمامی مطالب وب سایت دقیقه را در محل کار خود ، منزل ، کافی شاپ، دانشگاه ، کتابخانه و یا هنگام رانندگی و در زمان های آزاد و در هر کجا دنبال کنید.

تیم دقیقه چه کسانی هستند؟
در حال حاضر تیم دقیقه از ۷ نفر بصورت ثابت و ۱۰ نفر بصورت پروژه ای تشکیل شده است که با توجه به رشد وب سایت دقیقه به تعداد این افراد اضافه خواهد شد.

محمد هلاکوئی

مدیر و بنیان گذار دقیقه
مشاور و مربی کسب و کارهای اینترنتی
نویسنده کتاب موفقیت بامبوئی (چاپ چهارم)

 

چرا من باید دقیقه را برای آموزش و پیشرفت شخصی و تجارت انتخاب کنم؟
محتوای این وب سایت کاملا اختصاصی بوده و از هیچ سایتی بصورت مستقیم کپی نمی شود. مجموعه دقیقه با محیط فیزیکی بیش از ۱۵۰ متر به همراه استودیو اختصاصی جهت فیلمبرداری و صدابرداری سعی و تلاش کرده که بهترین مطالب آموزشی را در اینترنت برای افراد علاقه مند ارائه دهد. بسیاری از این محتوا از منابع معتبر دانشگاه ها و وب سایت های بین المللی ترجمه و یا از طریق تجارب اساتید جمع آوری شده است.

بسیاری از مطالب دقیقه رایگان است و از شما میخواهیم جهت حمایت بیشتر، مطالب دقیقه را به دوستان خود معرفی کنید، با این کار هم به رشد آموزشی دوستان خود کمک کرده اید و هم دقیقه را معرفی کرده اید.

بستن
SUBSCRIBE
Subscribe Now
Join our newsletter and get 30% off your next purchase
Get 30% OFF
sdfgkuhldfuk
Custom text
کتاب قدرت لحظه ها
کتاب قدرت لحظه ها
ارزش کتاب 39 دلار و شما رایگان دانلود کنید
دانلود رایگان کتاب برای کسانی که علاقه مند به توسعه کسب و کار و زدنگی خود هستند
Email
ارسال کتاب به ایمیل شما
Custom text
دانلود رایگان کتاب قدرت لحظه ها
چرا بعضی از تجربه ها تاثیرات فوق العاده ای دارند؟
دانلود
پرفروش ترن کتاب آمازون
پرفروش ترین کتاب آمازون
کتاب قدرت لحظه ها را همین حالا رایگان دانلود کنید
چرا بعضی از تجربه ها تاثیرات فوق العاده ای دارند؟
ارسال رایگان کتاب